BESSEN Fris en licht Beschermende MIJN TROTS Ocean Spray Cranberry Classic is een lekkere vruchtendrank op basis van friszure cranberries. Het sap is rijk aan vitamine C en heeft een bijzonder extraatje: uit onderzoek blijkt dat het drinken van een glas cranberrysap per dag de blaas minder gevoelig maakt voor blaasontsteking. Fles 1 liter, 1.89. U janoerry Altijd lekker en licht, zo'n frisse maaltijdsalade. Ideaal voor na het sporten of tijdens het (over)werk. Er zijn weer twee nieuwe salades in het assortiment: AH Zalmsalade en AH Mozzarella-hamsalade. Met veel verse groenten, pasta of aardappel en garnituur. Schaal 450 gram, 2.99. B Onno Elierkamp, assistant categorymanager drogisterij: 'Albert Heijn biedt een ruime keus aan drogisterijartikelen. Vier keer per jaar is het assortiment nog groter. Tijdens de Drogisterijmarkt gaan maar liefst 1,4 miljoen extra producten naar de winkels. Klanten kunnen dan hun voordeel doen. Ze krijgen twee artikelen voor de prijs van een. Mijn taak is om een zo goed en breed mogelijk pakket van dagelijkse drogisterij-artikelen samen te stellen. Tandpasta, shampoo, stylingproducten, kleutervoeding, luierdoekjes, deodo rant, noem maar op. En allemaal van A-merken. Nivea en Palmolive bijvoorbeeld of Clearasil, Herdme, Dove en Huggies. Ik houd bij de inkoop zo veel mogelijk rekening met de seizoenen; voor halverwege het jaar koop ik artikelen in die handig zijn om mee te nemen op vakantie. Voor de Drogisterijmarkt in november koop ik echte najaarsproducten in zoals hoestsiroop en zakdoekjes. Het leuke is dat klanten van de kleinere winkels ook artikelen kunnen kopen die normaal alleen in de grotere Albert Heijn-winkels verkrijgbaar zijn. In de week van de Drogisterijmarkt trek ik een dag uit om zo veel mogelijk winkels te bezoeken. Dan bekijk ik hoe alles gepresenteerd wordt en luister ik naar suggesties van de supermarkt- manager. Natuurlijk ben ik ook erg nieuwsgierig naar de reacties van de klanten. Dan proberen we de volgende drogisterijmarkt nog aantrek- kelijker te maken. Geweldig is het om te zien hoe ze enthousiast de twintig kratten doorspitten waarin de artikelen zitten. Vaak nemen ze wel tien, twaalf, veertien artikelen mee!' AllerHande 10 2005 15

Allerhande | 2005 | | pagina 15