STO RS SEIZOEN LETTERS Droge worst D D MIJN TROTS Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Groenten fruit van het Altijd goed om in huis te hebben: droge worst. Lang houdbaar en ideaal als borrelhapje. Albert Heijn heeft droge worsten van verschillende merken. Nieuw: Euro Shopper Boerenmetworst, Cervelaatworst, Westfaalse metworst, Salami en AH Chorizo. Vanaf 1.59.5 Deze visschotels zijn heel eenvoudig te bereiden in oven of magnetron. De gemarineerde vis is er in oosterse of tuinkruidenmarinade. De lichte vissmaak maakt dit gerecht een topper voor iedereen. En speciaal voor de kinderen zijn er Zeevriendjes: speelse visfiguurtjes van kabeljauwfilet. Gemarineerde vis verpakt ca. 266 gram, 10.95 per kilo; Zeevriendjes 5 stuks, 2.49. S I spruiten i boerenkoo! -3 hutspot Triomphe de Vienne (handperen) f Cox's orange Goudrenet (appels) Eigenheimers (aardappels) Frites met wat extra's, dat zijn de kinderspecialiteiten van Farm Frites. Deze smakelijke frites in lettervorm zijn bereid van aard appels met doperwten of wortel. De Farm Frites Shrek en Letter- pret kunnen natuurlijk ook in de frituurpan worden bereid. Zak 450 gram, 1.39. 5 Michiel Mak, junior category manager brood en gebak 'Nederlanders zijn echte taartliefhebbers. Een groot deel van dat gebak wordt bij Albert Heijn gekocht Niet zo gek want we hebben een groot assortment met ruim dertig soorten taarten en gebak, van een simpele tompouce tot een luxe vlaai. We stellen zeer hoge eisen aan de receptuur en de ingredienten. Favorieten bij onze klanten zijn de tompoucen en de Bossche bollen. Ikzelf vind de aardbeienvlaai het lekkerst. De geur van verse aardbeien komt je tegemoet als je de doos opent We hebben een vast aan bod van verschillende soorten taarten, maar afhankelijk van het seizoen hebben we bijvoorbeeld ook zomervlaai of winterskitaart in het assortment. Met de examentijd hadden we dit jaar 'gefeliciteerd'-taarten. Ik heb absoluut een zeer feestelijke baan met al die vrolijke taarten! Nadeel: al die kilootjes die erbij zijn gekomen.'

Allerhande | 2005 | | pagina 14