VEELGROENTEN TOVERYOGHURT VERHUISBERICHT SALADES Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord De cartoonserie Fairly Odd Parents van Nickleodeon is een populaire kinderserie. Speciaal voor de jeugdige kijkers is er nu ook de lekkere Danone Fairly Odd Parents Yoghurt. Met op elke verpakking een nieuwe goocheltruc, voor nog meer magie! 4x 125 gram, C 1.49.B De 21 AH Koken Stomen maaltijden zijn populair vanwege hun uitstekende smaak, talloze variaties en snelle bereiding. Nieuw is dat elke maaltijd* nu minimaal 150 gram groenten bevat. Samen met een portie sla, een tomaatje of rauwkost ligt de dagelijkse aanbevolen 200 gram groenten binnen handbereik, en staat er binnen een paar minuten een smakelijk en gezond alter- natief voor de 'snelle hap' op tafel. Bakje 450 gram, vanaf 4.49. 5 met uitzondering van de zalm met tagliatelle en kaassaus. m De AH Maaltijdsalades zijn verhuisd. Vanaf nu liggen de salade Niqoise en de salade met kip in het maaltijdenschap, bij de kant-en- klare maaltijden. Nu liggen alle makkelijk te bereiden en complete maaltijden bij elkaar, zodat u nog beter kunt kiezen wat er's avonds op het menu staat! Bak van 450 gram, 2.99. B Frans (42) en zoon Nick (1 jaar): Meestal haal ik de boodschap- pen. Margo komt pas om een uur of half zeven thuis. Ikzelf werk in ploegendiensf, dus als ik om vier uur thuis ben haal ik nog snel het eten voor die avond. Dan kunnen we gelijk eten als mijn vrouw thuis is. Met twee kleine kinderen moet je toch op de tijd letten. De grote boodschappen doen we meestal op vrijdag of zaterdagochtend, heel vroeg. De laatste tijd zijn we dankzij onze kinderen toch al om half zeven wakker, dus dat komt mooi uit. 10 AllerHande 9 2005

Allerhande | 2005 | | pagina 10