Slank beleg gm ri IJSKOFFIE Magere hamburger Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord r €2.29 S '^*<1 Broodbeleg hoeft geen dikmakerte zijn en dat geldt zeker voor de nieuwe Linera gesneden vleeswaren. Vijf soorten vlees- waren die maar liefst 40 procent minder vet bevatten. De Linera vleeswaren zijn verkrijgbaar in de soorten Berliner lever- worst, boterhamworst, cervelaatworst, gebraden gehakt en gekookte Gelderse worst. Pakje 80 gram, C 1.29. s /mem /mem In landen als Griekenland drinken ze op warme zomerdagen graag frappe: ijskoffie met veel melk. Nescafe brengt deze verkoelende koffie nu ook in de bekende handige zakjes. Makkelijk te bereiden met koude melk en ook heel geschikt voor het maken van cocktails of toetjes. Doos 128 gram, Kinderen (en volwassenen!) zijn dol op hamburgers. Neem eens de AH Magere grillburgers. Snel te bereiden, lekker Bloemkool Nu volop verkrijgbaar van Hollandse bodem. Perziken nectarines Nu volop verkrijgbaar uit Spanje. Ze liggen eetrijp in de winkel. Bramen Nu volop verkrijgbaar van Hollandse bodem. Lekker zoet en mooi donker van kleur. Blauwe bessen Van Hollandse teelt. Nu in 400-grams voordeelverpakking. Lekker zoet in verse fruitsalades of yoghurt. Galia meloen De lekkerste Galia's komen nu uit de provincie Murcia in Spanje, waar klimaat en bodemsoort het geschiktst zijn voor deze zoete meloen. ^77 -» mager en niet te groot. Als gezonde variant op het broodje hamburger, bijvoor- beeld met sla, ketchup, gebakken uiringen en augurk. Pak 4 stuks a 80 gram. B

Allerhande | 2005 | | pagina 22