Kleine veranderingen maken verschil So Good aardbeienshake 4 REDENEN OM SO GOOD TE DRINKEN (Advertentie) Plantaardige producten spelen steeds een belangrijkere rol in ons eetpatroon. Voor meer en meer producten is tegen- woordig een gezond alternatief verkrijgbaar. Sojadranken bestaan al longer, maar smaken niet altijd hetzelfde. Nu is er een nieuw alternatief voor melk voor melk, So Good, een 100% plantaardige drank met een heerlijke smaak. Zo gaan gezond en genieten goed samen. Je vindt So Good bij de houdbare melkproducten. Zo wordt gezond wel erg lekker Rijk aan soja-eiwitten en calcium Nu ook So Good ijsdesserts! So Good is niet alleen gezond, het is ook lekker romig en vol van smaak. So Good heeft een product ontwikkeld, waarbij alleen het eiwit van de sojaboon wordt gebruikt. Dit is een zuiver deel van de boon en geeft een heerlijke zachte, licht- zoete smaak. Zo is de overstap naar So Good een kleine verandering die verschil kan maken. So Good is rijk aan goede soja-eiwitten, die bekend staan om hun gezondheidsvoordelen. So Good bevat pure, niet-genetisch gemanipuleerde soja-eiwitten, aangevuld met vitamines en calcium, waardoor So Good een voedzaam alternatief voor melk is. Naast So Good sojadrank is er nu ook So Good ijs. Een heerlijk zuivelvrij ijsdessert op basis van soja in de smaken Chocolate en Vanilla. Het ijs is gemaakt met de beste ingredienten en bevat geen conserveer- middelen of kunstmatige kleurstoffen, waardoor het ijs een rijke, romige smaak heeft.Alle voordelen van soja in een heerlijke, gezonde traktatie! Ingredienten: 150 g rijpe aardbeien, 2 dl So Good soja drank Life (naturel), 3 flinke el So Good Vanilla ijsdessert, vanille- suiker naar smaak. Bereiding: Maak de aardbeien schoon en mix deze in een blender of met de staafmixer. Voeg het ijs, de sojadrank en eventueel de vanillesuiker toe. Mix de ingredienten op de hoogste stand. Giet het mengsel in een longdrinkglas en je So Good Shake is klaar! Tip: vervang de aardbeien door 1 banaan en voeg een paar druppels citroensap toe voor een heerlijke bananenshake! IHelpt je cholesterolgehalte te veriagen So Good bevat pure niet-genetisch gemanipu leerde soja-eiwitten die je helpen het cholesterol gehalte te veriagen. Deze zijn ook goed voor je hart. 2 Rijk aan calcium en vitamines So Good bevat meer calcium dan gewone melk. Met 1 glas (250ml) So Good per dag krijg je al meer dan 1/3 van de aanbevolen c dagelijkse hoeveel- heid binnen. Daamaast is So Good een rijke bron van de vitamines A, D, B12 en Riboflavine. @Allergieen dieten So Good bevat geen zuivel en is vrij van lactose, tarwe en gluten. Dat maakt het zeer geschikt voor mensen met een koemelkallergie of een glutenintolerantie. Ook past So Good n< in een vet- zoutarm dieet. 4 Het is heel erg lekker! So Good heeft een romige kleur en een lichtzoete smaak. Drink het lekker koel bij de boterham of als ver- frissend tussendoortje!

Allerhande | 2005 | | pagina 70