Gratis LUIER EN BROEKJE NAAR IJSLAND WINKELMOMENT RIJSWIJK (Z-H) r? pleisters plakken - y Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Ton (63): 'Dit weekend krij- gen we vrienden te eten en Iomdat er mooi weer is voor- speld, leek het me leuk om te barbecuen. We hebben net een nieuwe barbecue die we dan mooi kunnen uitpro- Iberen. Ik heb verschillende soorten vlees uitgekozen, zodat er voor iedereen wat bij is. Mijn persoonlijke favo- rieten zijn kipdrumsticks en gemarineerde bieflapjes. En hamburgers mogen natuur- lijk ook niet ontbreken. Soms haal ik te veel barbecuevlees, maar wat overblijft kunnen we altijd nog de volgende dag eten. Met gebakken aardappeltjes en een salade bijvoorbeeld.' De oplossing van Huggies voor het snel verscho- nen van luiers bij actieve dreumesen: Huggies Convertibles 2in1. Een combinatie van de ver- trouwde Huggies luier en een broekje. Een rustige dreumes kan gewoon liggend verschoond worden, bij een kleine actieveling kan de luier als broekje aangetrokken worden. Verstelbare sluitstrips maken het broekje perfect op maat. Net als alle andere Huggies met een perfecte pasvorm en met superzachte dubbele antilekrandjes. Met opdruk van Winnie de Poeh en Teigetje! Pak 27 luiers (maat 4) of 25 luiers (maat 5). S De voorverpakte vis van Albert Heijn is gegarandeerd vers. Dagelijks worden kabeljauw, zeewolf en roodbaarsfilet ingevlogen uit IJsland. Verzin een lekker recept met een van deze verse IJslandse vissoorten van Albert Heijn, en maak kans op een spectaculaire reis naar het prachtige IJsland. Op de verpakking van de verse IJslandse vissoorten en op www.ah.nl kunt u lezen hoe u kunt meedoen. Inzendingen worden beoordeeld door de culinaire redactie van AllerHande. U kunt meedoen tot en met 16 juli 2005. De winnaar wordt bekendgemaakt in AllerHande 9, die vanaf dinsdag 6 September in de winkel hgt. 3M geeft 1000 gratis doosjes Nexcare Tattoo Strips Teens weg! Deze waterdichte pleisters zijn transparant en bedrukt met zomerse plaatjes. Ze zien emit als een tat too, maar bieden de bescherming van een pleister. De Tattoo Strips zijn een soort tweede huid. Ze beschermen de wond tegen binnendringen van vuil en bacte- rien. De omgeving onder de pleister blijft licht vochtig, zodat er geen lelijk en jeukend korstje ontstaat. Surf snel naar www.3M.nl/allerhande en vul het formulier in. De eerste 1000 inzenders krijgen een gratis doosje thuisgestuurd. Reageren voor 1 augustus 2005. 20 250""AllerHande 2005

Allerhande | 2005 | | pagina 20