ONZE TROTS ZOMER, ZON SOEP Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. U- matig verkijgbaar S redelijk verkrijgbaar 3= goed verkrijgbaar komen zoals de seizoenen of de feestdagen. Maar het blijft een uitdaging steeds te zoeken naar nieuwe invalshoeken. Het thema zomer kun je op honderd manieren benaderen! We proberen ons te verplaatsen in de klant en stellen onszelf steeds de vraag waar deze behoefte aan heeft: wat wil hij of zij weten over bepaalde producten of over kooktechnieken? Soms is het heel fijn om weer even stap-voor- stap te zien hoe je een perfecte gehaktbal maakt. Of hoe zeezout eigenlijk wordt gewon- nen. We zoeken onze lezers op. In de rubrieken Mijn Klassieker en De Kookclub komen ze aan het woord en we merken aan de grote hoeveel- heid brieven die we krijgen, dat mensen het heel leuk vinden om met hun perfecte erwten- soep of mangochutney in AllerHande te staan.' Alle recepten uit AllerHande zijn sinds 2000 terug te vinden op www.ah.nl/allerhande. Ook's zomers smaakt soep voortref- felijk! Zeker als het lichte zomersoepen zijn zoals gazpacho (koude tomatensoep), komkommer- of wortelsoep. Heerlijk als maaltijdsoep met een stokbroodje met kruidenboter. De soepen lenen zich ook als trendy en snel voor- gerecht. Serveer ze bijvoorbeeld in een cappuccinokopje of een wijnglas. Zak 400 ml, wortelsoep 1.89 U; komkommersoep en gazpacho 2.25. S De nieuwe verse AH Pizza steenovenbodem is de perfecte basis voor welke pizza dan ook. De bodem is al voorgebakken met een scheutje olijfolie en een beetje tomatensaus en vormt daardoor een heerlijke ondergrond voor allerlei ingredienten. Vis, vlees, worst, kaas, groenten of olijven; maak het zo feestelijk als u wilt. Wilt u helemaal niet meer aan de slag? Kies dan voor een van de AH Verse pizza's. Nieuw en lekker pittig is de pizza pepperoni, belegd met mozza- rella, paprika, ui en plakjes pepperoni-worst. Steenovenbodems per 2 stuks verpakt, 2.99. Pizza pepperoni per stuk, 3.99. S Janine van der Laan, Caroline Kroon, Wim Groot, Marian van Schoonneveldt, Esther Kaag- man en het internetteam Paul Blok en Marja van't Veer: samen vormen zij het team bij Albert Heijn dat iedere maand weer aan de ba sis staat van AllerHande. Caroline: 'AllerHande wordt in heel veel Nederlandse huishoudens gebruikt. Maar liefst 4,8 miljoen mensen krij gen ons blad onder ogen. Een aantal waar we ontzettend trots op zijn. Elke dag steeds iets anders op tafel zetten is best lastig. Wij proberen daarom recepten te brengen die lekker en verrassend zijn. Maar vooral ook recepten waar de klant echt wat aan heeft, omdat ze niet moeilijk zijn en altijd kloppen. Daarop worden ze uitvoerig getest. En... er wordt zorgvuldig gecontroleerd dat alle ingredienten ook echt verkrijgbaar zijn in de winkel! Er zijn thema's die ieder jaar terug- 250"*AllerHande 2005 IT

Allerhande | 2005 | | pagina 17