MIJN CHOCOLADETIJD BEWUST KOKKERELLEN VERFRISSENDE MIXDRANKJES Licht alcoholische mixdrankjes zijn razend populair Ze zijn heerlijk verfrissend van smaak en kant-en- klaar voor gebruik. Geen gedoe meer met shakers en maatbekers! Probeer de fruitige Smirnoff Twisted in de smaken apple, berry en tropical maar eens. Fles 0,275 liter, 1.69. 3 Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortiment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matig verkijgbaar H= redelijk verkrijgbaar 9= goed verkrijgbaar Hard gewerkt? Neem even de tijd voor uzelf en geniet van een kop thee en chocolade van het AH Eigen merk. Smul van de lekkere smaken in puur en melk, met ingredienten als karamel, noga, sinaasappel of noten. Tablet 100 gram, 0.75. Erg veel trek? Neem dan een groter tablet van 200 gram 1.35). s Erik Kieftenburg, categorymanager deli: 'Albert Heijn is de grootste aanbieder van rauwe hammen in Neder- land. De populairste is de coburgerham vanwege de milde smaak, maar we verkopen ook de originele Itali- aanse parmaham en de originele Spaanse serranoham. De ham wordt rauw 'Voor veel klanten gezouten en daarna in heeft rauwe ham iets speciale droogkamers speciaals Daarom aan de lucht gedroogd. wordt het vaak gekocht De luchtvochtigheid voor het weekeinde en -werveling in de kamer zijn van invloed op de uiteindelijke smaak van de ham. De rijpingstijd hangt af van de soort ham en kan varieren van vier tot achttien maanden. De rauwe hammen zijn zowel op de bedienings- als zelfbedieningsafdeling te koop. Voor veel klanten heeft rauwe ham iets speciaals, ook omdat het een duurder product is dan gekookte ham. Daarom wordt rauwe ham vaak bij de bedie- ningsafdeling gekocht voor het weekeinde. Veel mensen denken bij rauwe ham gelijk aan een part meloen met een plak ham. Maar er zijn zoveel meer mogelijkheden. Een plakje f ggggttiw rauwe ham om een soep- stengel vormt bijvoorbeeld een snel en bijzonder borrelhapje. Leuk en lekker.' AllerHande 5 2005 11 Gezond leven betekent bewust eten. Gebruik daarom vetten die niet slecht zijn voor hart- en bloedvaten. Zoals AH Bewust Bakken Braden, een vloeibaar dieetproduct voor een mals en verantwoord stukje vlees met een lekkere jus. Daarnaast is er AH Bewust voor op brood, in een gewone en een light-variant (slechts 35% vet). De AH Bewust-producten zijn rijk aan linol- en linoleen- zuur. AH Bewust Bakken Braden, fles 400 ml, 1.38; AH Bewust, kuip 500 gram 1.09; AH Be wust light, kuip 500 gram, 1.09. 5

Allerhande | 2005 | | pagina 15