DA'S ANDEREKOEK MIJN GRATIS KNIEKOUSJES! Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. Q= matig verkrijgbaar S= redelijk verkrijgbaar 5= goed verkrijgbaar Comfortabele stretch in een mooie, dunne kwaliteit: dat zijn de kniekousjes van Albert Heijn. Wilt u ze een keer gra tis proberen? Stuur dan vodr 1 mei een briefkaartje naar Legworld BV, Postbus 7130, 2701 AC Zoetermeer. De eerste duizend inzenders krijgen gratis een verpakking met twee paar zijdezachte, transparante kniekousjes (15 denier) met brede boord. Een bestseller uit de Albert Heijn Huismerk panty- en kniekouscollectie. John Hoppenbrouwers, categorymanager aardap- pels en groente: 'Ik vind het leuk om broccoli weer eens onder de aandacht te brengen. Ruim twintig jaar geleden introduceerde Albert Heijn als eerste deze tot dan toe onbekende groente in Nederland. Sindsdien is de populariteit van de 'Broccoli is een zeer broccoli alleen maar gezonde groente toegenomen. Vooral boordevol vitamine C, bij gezinnen met vitamine B, ijzer en jongekinderen zijn betacaroteen' de grappige roosjes populair. Maar ook volwassenen eten steeds vaker broccoli. Geen won der, want het is smaakvol en er kan nauwelijks iets misgaan bij het koken. Het is een zeer veelzijdig product: koken, stomen, roerbakken of pureren voor een soepje, je kunt er van alles mee. Bovendien is het een erg gezonde groente, boordevol vitamine C, vitamine B, ijzer en betacaroteen. Ik zou daarom zeggen: eet nog meer broccoli!' Zin in koek? Pak dan eens uit met deze lekkere browniereepjes en notenkoekreepjes. De bakkers van Albert Heijn maken gebruik van de lekkerste ingre- dienten en bakken hiervan op grote platen deze heer- lijke, handzame reepjes. Lekker, bij de koffie of thee. Per zes stuks. Brow niereepjes (200 gram), notenkoekreepjes (270 gram), €1.49 S AllerHande 4 2005 11

Allerhande | 2005 | | pagina 11