meuw Plantaardig alternatief voor melk Kleine veranderingen maken verschil 4 REDENEN OM SO GOOD TE DRINKEN (Advertentie) Zo wordt gezond wel erg lekker Rijk aan soja-eiwitten en calcium Zo goed kan zuivelvrij zijn Nu bij Albert Heijn Plantaardige producten spelen een steeds belangrijkere rol in ons eetpatroon. Voor meer en meer producten is tegenwoordig een gezond alternatief verkrijgbaar. Sojadranken bestaan al longer, maar smaken niet altijd hetzelfde. Nu is er een nieuw alternatief voor melk, So Good, een 100% plantaardige drank met een heerlijke smaak. Zo gaan gezond en genieten goed samen. Je vindt So Good bij de houdbare melkproducten. So Good So Good is niet alleen gezond, het is ook lekker romig en vol van smaak. So Good heeft een product ontwikkeld, waarbij alleen het eiwit van de sojaboon wordt gebruikt. Dit is een zuiver deel van de boon en geeft een heerlijke, zachte, lichtzoete smaak. Zo is de overstap naar So Good een kleine verandering die verschil kan maken, So Good is rijk aan goede soja-eiwitten, die bekend staan om hun gezondheidsvoordelen. So Good be vat pure, niet-genetisch gemanipuleerde soja-eiwitten, aangevuld met vitamines en calcium, waardoor So Good een voedzaam alternatief voor melk is. Omdat So Good geen dierlijke vetten, eiwitten en lactose bevat, kunnen ook kinderen met een koemelkallergie het prima drinken. Daamaast heeft So Good een laag vet-, suiker- en zoutgehalte.Alle ingredienten zijn tarwe- en glutenvrij en dus geschikt voor vegetariers en veganisten. So Good is bij Albert Heijn verkrijgbaar in drie smaken: So Good Life (naturel),Vanilla en Chocolate. Drink het lekker koel bij de boterham, of als verfrissend tussendoortje. IHelpt je cholesterol geholte te verlagen So Good bevat pure niet-genetisch gemanipu leerde soja-eiwitten die je helpen het cholesterolgehalte te verlagen. Deze zijn ook goed voor je hart. 2 Rijk aan calcium en vitamines So Good bevat meer calcium dan gewone melk. Met 1 glas (250 ml) So Good per dag krijg je al meer dan 1/3 van de dagelijks aanbevolen hoeveelheid binnen. Daamaast is So Good een rijke bron van de vitamines A, D, B12 en Riboflavine. 3Allergieen dieten So Good bevat geen zuivel en is vrlj van lactose, tarwe en gluten. Dot maakt het geschikt voor mensen met een koemelkallergie of een glutenintolerantie. Ook past So Good in een vet- zoutarm dieet. 4 Het is erg lekker! So Good heeft een romige kleur en een lichlzoete smaak. Drink het lekker koel bij de boterham of als ver frissend tussendoortje!

Allerhande | 2005 | | pagina 129