KNABBELS WIJNADVIES Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Met de Greenfields Jachtschotel en het Greenfields Hachee- vlees foverf u nef als oma vroeger deed, de heerlijkste sfoofgerechten op tafel. Het suddervlees is al in stukjes gesneden. Het vlees van de'jachtschotel is voorzien van een ouderwets lekkere saus van ui, wortel, paprika, champignons, mosterdzaadjes en een vleugje tijm. Wat water erbij, de pan op het vuur, lekker laten sudderen en at en toe roeren. S NIEUWS SILVIA (35) EN ZOONTJE JAELL (5): 'Ik ga vanavond boerenkool eten. Ik bepaal altijd ter plekke wat ik's avonds ga eten en omdat ik het nu koud heb, heb ik zin in boerenkool. Lekker makkelijk met een runder- rookworst erbij. Mijn kinderen zijn niet van die fruiteters maar groente vinden ze gelukkig wel lekker. Dus zorg ik dat ik dagelijks verse groente haal. Meestal snijd ik alles zelf, maar een of twee keer in de week haal ik panklare groenten. Als ik snel klaar wil zijn of geen zin heb in koken.' Soms wil je bij de borrel wel eens iets anders dan gewone chips of pinda's. Kies dan eens voor de knapperig in de oven gebakken kaasbiscuits van Albert Heijn, bereid met lente-ui of pikante kaas. Wissel ze af met kaasdomino's. Deze gevulde wafelblokjes van Albert Heijn bestaan uit flinterdunne wafellaagjes met daartussen een ro- mige kaascreme. Voor de chipsliefhebber zijn er de nieuwe AH Tomato Basilicum chips of de AH Bacon kartelchips. Kaasbiscuits/domino's, doos 90 gram, 0.99. Chips, zak 200 gram, AH Tomato Basilicum, 0.59, AH Baconribbel, 0.75. 3 Biologische wijn bestaat (nog) niet, wijn van biologisch ver- bouwde druiven wel. De Chateau de Caraguilhes is zo'n wijn. Hij komt uit de Corbieres, de ruige streek ten noor- den van de Pyreneeen. In het afwisselende landschap valt het geurige, stugge mediterrane struikgewas, le maquis, op. Het kruidige van de maquis proef je in deze wijn. De Chateau de Caraguilhes zit verder boordevol aroma's van donkerpaars fruit. Hij is zacht, zuiver en zwoel. Schenk hem bij pittige worstsoorten en boerenkaas, bij pate, pasta met paprikasaus, lasagne met paddestoelen, koteletten met ra- tatouille en bij kipfilet met knoflook, tijm en rozemarijn. Wl JNCATEGORIE 8: Chateau de Caraguilhes 2003, AC Corbieres a R A c ii mi, 10 AllerHande 1 2005

Allerhande | 2005 | | pagina 10