Het Albert Heijn-wijninformatiesysteem Amuses Voorgerechten Hoofdgerechten Bijgerechten FEESTTOPPER Nagerechten Borrelhapjes Diversen U kunt verse kruiden in de receptuur vervangen door gedroogde of diepvrieskruiden. Neem voor l takje verse kruiden l theelepel gedroogde, '/i theelepel poeder of i eetlepel diepvrieskruiden. Maten, gewichten en afkortingen afgestreken eetlepel afgestreken theelepel milliliter gram alle producten en ingredienten die worden genoemd in AllerHande, zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Is het product dat u zoekt niet aanwezig, dan kunt u zich wenden tot de supermarktmanager. Deze helpt u graag een oplossing te vinden. Natuurlijk kunt u met vragen ook terecht bij de gratis Albert Heijn Servicelijn (0800-0305). Niet elke Albert Heijn-winkel heeft de nieuwe producten uit de rubriek Winkelnieuws in het assortiment. De sym- bolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matig verkrijgbaar s redelijk verkrijgbaar S goed verkrijgbaar Receptprijs is richtprijs De bij de recepten vermelde prijs per persoon (of per portie) is een richtprijs. Door geringe- re of grotere aanvoer van ingredienten kan de werkelijke prijs wat hoger of lager uitvallen. Alle bij Albert Heijn verkrijgbare wijnen hebben een kleurcode. Elke kleur vertegenwoordigt een groep van een bepaald type wijn: WIJNCATEGORIE 1 lichte, frisse, fruitige witte wijnen WIJNCATEGORIE 2 voile, ronde, soms wat kruidige witte wijnen WIJNCATEGORIE 3 stevige, rijke witte wijnen WIJNCATEGORIE 4 friszoete tot zoete witte wijnen WIJNCATEGORIE 5 frisse, droge en krachtige rosewijnen WIJNCATEGORIE 6 milde, zachte rosewijnen WIJNCATEGORIE 7 lichte, soepele, fruitige rode wijnen WIJNCATEGORIE 8 voile, ronde, vaak wat kruidige rode wijnen WIJNCATEGORIE 9 stevige, rijke, krachtige rode wijnen WIJNCATEGORIE IO rijke en zoete rode wijnen Granite van rode wijn met rozemarijn en Slabonbon met mierikswortelroomkaas (v) 35 Blini's met avocadoroom en zalm 33 Bospaddestoelenbouillon met portobello 99 Carpaccio van vis of vlees 112 Cocktail van tijgergarnalen met whisky 73 Geroosterde witlofsaiade met krokante ham en amandeldressing 99 Kabeljauwtimbaaltjes met saffraan 133 Koude lasagne met paling en dillesaus 35 Parelhoenfilet met champignon-roomsaus enspinazie 63 Schuimige courgettesoep met bieslook en toast (v)53 Sint-jakobsschelpen in champagnesaus 113 Venkeisoep met tomatensalsa35 Waterkers-mascaponesoep met palingreepjes 113 Eendenborst met cranberry-rodewijnsaus 115 Gegrilde tonijn met een peperkorstje en rdstipunten 63 Gegrilde zalm met kruidenboter 114 Geitenkaasgnocchi met spinazie en truffelolie (v)53 Hazenrugfilet met hazelnootkorstje 101 Hazenrugfilet met wildsaus 114 Kalkoenfilet met groene groenten uit de braadzak 133 Rollade met gestoofde sjalotten en mosterdsaus 73 Varkensfilet met appel-gembervulling en portjus 37 Varkenshaasmedaillons met paddestoelen- saus 83 Varkensoester met gebakken appeltjes en kastanjepuree115 Zeewolf met kardemomsaus 125 Aardappeltruffelgratins ,37 Gebakken krieltjes met salie en sjalot 141 Geroosterde wortel en sugar snaps Gesmoorde prei Gestoofde worteltjes met karwijzaad Gevulde tomaten met kruidenrijst Groentebordje met peterselievinaigrette Koolraap met tijm en balsamicoazijn Omgekeerd aardappel-stoofpeertaartje Paddestoelentimbaaltjes Spruitjes met volkoren-notenkruim Bladerdeegtaart Chipolatapudding Chocoladecreme Flensjes met tropisch fruit Frambozenparfait met dakje van witte chocolade Gegratineerde appelcompote Koffie-creme brulee met kardemom Meringues met ijs en Irish-coffeeroom Sinaasappelsalade met champagne- sorbetijs en sinaskruller Yoghurtbavarois met bosvruchtensaus Avocadocreme met zalmblokjes en rivierkreeftjes Chinees hapje van eendenborstfilet met mandarijnjus Gegratineerde oesters Kruidige broodstengels (v) Minihamburger met truffelpate Pittige notenmelange (v) Toast met pittige kaas en wijngelei Chocoladetruffels Cool Cranberry Breezer Klassieke Martini Oliebollen (basis) Thaise borrelbolletjes Zoete mangobollen v vegetans eh Speciaal voor de feestdagen heeft Albert Heijn bijzondere, feestelijke producten samengesteld. Aan dit logo kunt u herkennen of een gerecht is bereid met een van deze feesttoppers. Kijk voor meer informatie vanaf bladzijde 10. pfl] Op zoek naar informatie of recepten? PTTrm Kiik ook eens op www.ah.nl AllerHande 15-2004 7

Allerhande | 2004 | | pagina 7