•5 INHOUD 112 Tijdwinners Koken met producten die door Albert Heijn zijn samengesteld. Voor vier personen. Zoals: 128 Coed begin Maak het grootste gedeelte een week eerder en bewaar het in de diepvries. Voor vier personen. 136 Deeltijdwerk nummer 15 - 2004 Verder in dit nummer: Lclllg tclfelen 10 Winkelnieuws Feesttoppers Nieuwe en feestelijke producten. 42 Tafelmanieren 86 Kerstquiz 104 Sfeermakers 120 Kardemom proberen Gratis zakje kardemom. 144 Oliebollen 150 Oud nieuw Eigentijds buffet. 158 Champagnes 166 Colofon en volgend Stel zelf uw menukaarten samen op www.ah.nl! Carpaccio van vlees of vis Waterkers-mascarponesoep Hazenrugfilet met wildsaus Varkensoester met appeltjes en kastanjepuree Gestoofde worteltjes met karwijzaad Gegratineerde appelcompote Kabeljauwtimbaaltjes met saffraansaus Kalkoenfilet met groene groenten uit de braadzak Bladerdeegtaart Deels al bereid door Albert Heijn, deeis zelf bereid. Zoals: Gevulde tomaten en scholrolletjes Varkensentrecote en kriel- tjes met salie en sjalot Zalmfilet in vissaus en geroosterde wortel en sugarsnaps Kalkoengebraad met aard- appel-stoofpeertaartje Waar ligt het bestek? Wie zit naast wie? Hoe hoort het? Weet u alle antwoorden? Accessoires van Albert Heijn en versiertips. Stap-voor-stap recept. Welke champagnes trekken we dit jaar open? Voor je het weet, is er weer een jaar voorbij en dient de voorbereiding voor kerst zich aan. Hoe viert u het dit jaar? Traditioneel met de familie, romantisch met z'n tweeen, of wordt het een ontspannen samen- zijn met vrienden? Ikzelf weet het al. Dit jaar staat in het teken van een intiem samenzijn met familie. Lang tafelen, proeven van lekkere hapjes en voelen wat het is, bij elkaar te mogen horen. Deze kerst-AllerHande biedt voor elk wat wils. De inkopers van Albert Heijn hebben niet stilgezeten en de mooiste producten voor u samen gesteld. Ze heten 'feesttoppers* en u vindt ze verspreid over dit inspire- rende kerstnummer. Dat wordt feestelijk smullen! Namens de redactie wil ik u hele fijne feestdagen wensen, en ik spreek de wens uit, dat het dagen met een gouden randje zullen zijn. Mieke van Laarhoven Hoofdredacteur

Allerhande | 2004 | | pagina 5