26 Croot kerstdiner 48 Vegetarische kerst 56 Restaurantmenu Wat wordt het dit jaar? Avondvullend tafelen met een groep familie of vrienden? Of liever een romantisch dineetje voor twee? AllerHande geeft negen menu's voor een sfeervolle kerst. f 68 Traditionele kerst 76 Kerst met kinderen 92 Liefdevolle kerst Dineren met een groep. Een menu voor twaalf personen, iedereen neemt wat mee: Slabonbon met mieriks- wortel-roomkaas Venkelsoep Koude lasagne met paling en dillesaus Varkensfilet met appel- gembervulling en portjus Frambozenparfait Chocoladetruffels Driegangenmenu voor vier personen, voor wie geen vlees of vis wil: Schuimige courgettesoep met bieslook en toast Geitenkaasgnocchi met spinazie en truffelolie Sinaasappelsalade met champagnesorbetijs en sinaskrullen Koken op hoog niveau, voor vier personen: Granite van rode wijn met rozemarijn en zeezout Parelhoenfilet met champig- nonroomsaus en spinazie Gegrilde tonijn met een peperkorstje en rostipunten Groentebordje met peter- selie-vinaigrette Yoghurtbavarois met bosvruchtensaus •9 Voor wie even geen 'anders dan anders' wil, een klassiek driegangenmenu voor zes personen: Cocktail van tijgergarnalen met whisky Rollade met gestoofde sjalotten en mosterdsaus Chipolatapudding Menu voor vier volwassenen, en vier kinderen, met een kleine aanpassing geschikt gemaakt voor kinderen. Blini's met avocadoroom en zalm Varkenshaasmedaillons met paddestoelensaus Meringues met ijs en Irish- coffee-room 4 4L k - Romantisch tafelen met z'n tweeen. Geroosterde witlofsalade met krokante ham en amandeldressing Bospaddestoelenbouillon met portobello Hazenrugfilet met hazelnootkorstje Chocoladecreme

Allerhande | 2004 | | pagina 4