WinkelNiEUWS Kerstdrukte? albert. Oui, c'est bon! y Nieuwe producten die de kerstdagen net dat extra tintje geven a/ OsTfryi- uw dagelijkse bezorgservice Bonne Maman heeft nu exclusief bij Albert Heijn een reeks luxe desserts. Heerlijk als afsluiter van het kerstmenu. U kunt kiezen uit drie soorten desserts: creme brulee met rietsuiker, creme caramel en mousse au chocolat. Alle drie bereid met verse room en eieren. Ideetje: maak de potjes na afloop schoon en doe er een waxinelichtje in. Doosjes met 2 glazen potjes. Creme brulee en mousse au chocolat 1.99, creme caramel 1.59. Goed nieuws voor koffieliefhebbers. Van AH Excellent zijn er nu bijzondere koffiesoorten uit vier landen: Guatemala, Ethiopie, Java en Brazilie. Koffie uit Guatemala is een delicate en geurige koffie die heerlijk smaakt na het eten vanwege de voile, zuivere en frisse smaak. Ethiopie is het land waar koffie oorspronkelijk vandaan V komt. Deze koffie van arabica-koffie- k bonen is heel aromatisch. Java-kof- fie heeft een rijke, romige en voile 1. smaak, met een kruidige onder- f toon en koffie uit Brazilie, ten slotte, is geurig met een verfijnde smaak met sporen van hout en fruit. Verkrijgbaar in snelfiltermaling (pak 250 gram 2.15) of pads (behalve Guatamala). Doosje 1.49. Fxtplleiit Voor de kerst heeft Albert Heijn dit jaar een mooie selectie van kerststukken samengesteld. Er is keuze tussen drie verschillende varianten. Zo is er een grote schaal van waterhyacint- blad met een smaakvolle donkerrood-gouden opmaak. Of: een keramiek schaaltje met een rode of een gouden opmaak. De derde soort heeft een moderne zwart-zinken schaal met een rode of een zilveren opmaak. Per stuk: 12.50. Met alle voorbereidingen voor de feestdagen kunt u wel wat hulp gebruiken. Laat Albert u alle stress uit handen nemen en bestel uw boodschappen on line. Albert bezorgt ze graag voor u tot in de keuken! Heel gemakke- lijk is dat de ingredienten van bijna alle Aller- Hande-kerstrecepten met een muisklik zijn te bestellen. Klanten die voor zondag 19 decem- ber hun eerste bestelling door Albert laten bezorgen, ontvangen 750 Bonus Miles! Ga voor meer informatie naar www.ah.nl/albert K... a... 3Li&

Allerhande | 2004 | | pagina 19