-WJ Delicatesse uit zee FIJNPROEVERSpate I ^"jg| BIJGERECHTEN EXCLUSIEF EN TIJDELIJK BIJ ALBERT HEIJN Carpaccio is flinterdun gesneden vlees of vis. Het Italiaanse voorgerecht is favoriet bij velen. Albert Heijn heeft maar liefst vier soorten in het kerstassortiment. Allemaal met een culinaire vinaigrette en topping om het gerecht af te maken: zalmcarpaccio met dressing met champagnesmaak en pom- poenpitten, tonijncarpaccio met sojasaus en geroosterde sesamzaadjes, kalfscarpaccio met dressing met kreeftsmaak en gehakte pistachenootjes en rundvleescarpaccio met dressing met truffel- smaak en geroosterde pijnboompitten. Tijdelijk verkrijgbaar vanaf 20 decembe^^^^^^H .jtr..., -il Op de diepvriesafdeling van Albert Heijn vindt u tirla #l feestelijke Sint-jakobs- schelpen in champagnesaus. Deze delicatesse doet het erg goed op het kerstbuffet of als voor gerecht. Stazak 400 gram, ca. 12 stuks, 9.49. Tijdelijk verkrijgbaar vanaf 6 december. Lekker als starter: de verse kerstsoepen van AH Excellent. Waterkerssoep met mascarpone en zongedroogde tomaat- jes; verse bospaddestoelensoep met truffelolie; tomaten- cremesoep met kerstomaatjes en tijgergarnaaltjes en kreeftensoep met zeekraal. Stazak 900 ml, 4.99. Tijdelijk verkrijgbaar vanaf 13 december. Speciaal voor kerst heeft Albert Heijn drie pates in het assortiment. Een fijne honingpate met bijgeleverde sinaasappel-honingdressing. lets grover van structuur is de wildzwijnpate met fris- se cranberry. Voor fijnproevers is er romige truffelpate met een scheutje armagnac. Alledrie heerlijk als makke- lijk voorgerecht, op een toastje bij de borrel of op een bedje van sla. Truffelpate 150 gram, 1.99, honingpate en wildzwijnpate 175 gram, 1.99. Tijdelijk verkrijg baar vanaf 6 december. Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortfment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matig verkrijgbaar SB redelijk verkrijgbaar =5 goed verkrijgbaar

Allerhande | 2004 | | pagina 11