Kerstklokje Ovenvers kerstbrood I Saus a la carte Een kerststol mag tijdens de feestdagen - bij de het ont bijt of bij de koffie - niet ontbreken. Deze kerststol is ovenvers en wordt in de winkel afgebakken. Bereid met amandelspijs. Kerststol 500 gram, 2.99,1000 gram 5.99. Tijdelijk verkrijgbaar vanaf 6 december. I BIJZONDERE ONTBIJTGERECHTEN, VOORGERECHTEN EN 1 1.69. Tijdelijk verkrijgbaar vanaf 6 december. Dit roomboter klokje is niet *Me&{ alleen lekker tijdens de kerstdagen maar 00k een echte blikvanger op tafel. Bij ontbijt, lunch en diner zorgt deze klok voor extra kerstsfeer. Stolpje 160 gram, Vlees of vis maak je af met een mooie saus. Albert Heijn helpt een handje met verse sauzen op restaurantniveau. Verpakt in magnetroncups, dus zo op te warmen in de magnetron. Er zijn wel zes soorten: cranberry rode-wijnsaus met veenbessen; champig- nonroomsaus met een vleugje armagnac; wildsaus op basis van rode wijn met veen bessen; blauwe-kaassaus met parmezaan, gorgonzola en gruyere; kreeftensaus met een vleugje cognac en zachte vis- saus met witte wijn en limoen. Sauskannetje 180 ml, 2.99. Tijdelijk verkrijgbaar vanaf 13 december. TOPPERS Deze kerst is er keus uit vier kruidenroomboters. Knoflook is de meer traditionele smaak die het altijd goed doet. Bijzonder maar net zo lekker zijn de zoet-pittige sweet pepper boter, de stevige Danish blue-boter en de boter met een zuidelijke smaak, mediter- raan. Bakje 150 gram, 1.69. Tijdelijk verkrijg baar vanaf 29 november.

Allerhande | 2004 | | pagina 10