Gourmetten tijdrovend? Niet met de kant-en-klare sauzen, kazen, groenten en vleespakketten bij Albert Heijn Wijnen Sauzen Groentepakket Kaas Calve* Vlees, vis, kaas en groenten; ze komen allemaal op tafel tijdens een avondje gourmetten. Wijnen die er lekker bij smaken zijn onder an- dere een Leopard's Leap The Lookout cape mountain red, Cave Be- blenheim Pinot Blanc, Cotes du Rhone of een AH Californisch Rood. Bij een stukje vlees of vis van de gourmet smaakt een sausje meestal prima. Bij Albert Heijn treft u een breed assortiment sauzen aan. Remia heeft een serie sauzen in handige bakjes. Denk bij de gourmet aan Schaslik- of Zigeunersaus. Lekker van Calve bij vlees is de knof- looksaus of de whisky cocktailsaus. Bij vis smaakt een ravigottesaus weer beter. Calve heeft tevens warme sauzen, pepersaus bijvoorbeeld. Van D&L zijn de Tartaresaus en de Bearnaisesaus een aanrader. Heinz heeft een milde Sundried Tomato Sauce die erg lekker is bij gegrild vlees. Van het AH Huismerk zijn er vooral ba- sissauzen verkrijgbaar, zoals ket chup, curry en satesaus. Vanaf 29 november is tevens AH Verse kruidenboter verkrijgbaar in de smaken Knoflook, Sweet Pepper, Danish Blue en Mediterrane. 50 AllerHande 14-2004 Albert Heijn heeft een kant-en-klaar groentepakket voor gour- metliefhebbers. In het pakket zitten voorgesneden uiringen, rode paprika en halve champignons. Handig! In deze feestmaand zijn er volop vleespakketten bij Albert Heijn verkrijgbaar, speciaal samengesteld voor een avondje gourmetten. Zo is er een kalkoen gourmet- pakket bestaande uit: 4 minikalkoenworstjes, 4 kalkoenfi- letlapjes a la minute, 4 minikalkoenhamburgers. De gour- met/fondueschotel bestaat uit 6 minihamburgers, 5 minirundervinken, 5 minislavinken en 8 minirunder- balletjes. Verder zijn er verschillende vleespakketten met een vleessoort - op maat gesneden voor de gourmet. Zo zijn er losse pakketjes AH Varkensfonduevlees, AH Mini- gehaktcordonbleu, AH Minisateschnitzel, AH Minislavink, AH Minirundervink, AH Minischnitzel, AH Greenfields Biefstukblokjes. Naast vlees, vis en groenten zijn op de grill of in het grill- pannetje 00k kazen erg lekker. President Gourmet Brie en Le Raclette-kaas zijn speciaal geschikt voor de radette.

Allerhande | 2004 | | pagina 50