Nog meer lekkers Mim imte Heerl/jk helder water Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord WmkelNiEuws Typisch december maar toch een tikkeltje anders. Dat kun je met recht zeggen van dit ambachtelijk gebakken roomboter-walnootstaaf- je. Dit staafje is gemaakt van echt roomboterdeeg, gevuld met zuivere banketbakkersspijs en een heerlijke walnoot-karamelpuree. Afgewerkt met Franse walno- ten. Krijgt u al trek? Verpakt per 2 stuks, 1.30 AH Bronwater is afkomstig uit het Limburgse heuvelland. Dit door Moeder Natuur gefilterde water heeft een iekkere smaak en is van nature zoutarm. Het bronwater is 00k te koop met een licht sprankelend koolzuur. Superhandig zijn de speciale AH To Co flesjes van 500 ml met sportcap. Het bronwater is hieruit gemakkeiijk te drin- ken en defies is eenvoudigte herslui- 'I ten. Handigvoortijdens het sporten »Aiarprf sp of voor in de auto. Prij ijs: 0.69. ss I water THERESE OPGENOORT Therese Opgenoort, category-manager koek en snoep: 'Wij hebben eens flink de bezem door ons koekassortiment gehaald en met trots durf ik te stellen dat we nu het lekker- ste koek- en banketassortiment hebben van heel Nederland! We hebben de beste bak- kers van Nederland benaderd en gevraagd: "Wat is het allerlekkerste dat je kunt beden- ken?" Dat resulteerde in overheerhjke koe- ken en cakejes met pure, smakelijke ingre- dienten als roomboter en echte chocola. Zo hebben we nu een uitgebreid cakeassorti- ment, voor elk moment van de dag. Er is een roombotematurelcake, een chocolade- cake, marmercake en rozijnencake. Voor speciale momenten zijn er de luxe cakejes die in een papieren cupje zitten. Ook de koeken zijn geheel vemieuwd. Zo zijn er nu chocolatechipkoekjes, mergpijpjes met echte chocolade, kersenflappen en appel- koekjes. De topvijf van toppers? Stroopwafels, kletskoppen, bitterkoekjes, gevulde koe ken en bokkenpootjes.' 2 S O O o X UJ 0 I Verse soep maken in een mum van tijd, zonder alle boodschappen bij elkaar te hoeven zoeken. Dat kan met de AH Excellent Soeppakketten. Een pakket bevat verse groenten, balletjes/vlees, fond en vermicelli. Genoeg voor drie tot vier borden heerlijke groente-, tomaten- of kip- pensoep. U vindt deze pakketten in het vleesschap. 3.99

Allerhande | 2004 | | pagina 19