Planten bloemen KERST pakketten voor design interieurs Winkelmoment Een kerstpakket is een leuk eki origmeel cadeau voor vrieki- de-ki, familie tv\ relat/es. /lis u ze bij Albert He/jvn bestelt, kukit ze afkialein in de wikikel, of laten bezorgen door Albert. Wei z0 makkelijk! Ga kiaar www.aki.kil/kersi-pakketteki ew kies voor tkiuisdezorgeki of opkialeki iki de wikikel. martin (Si) EN CHRISTINA (58): 'We eten vanavond een stoommaaltijd. Dit keer wordt het scholfilet en zalmfilet. We halen altijd twee ver- schillende smaken, want we vinden het leuk elkaars maaltijd te delen. We hebben heel wat stoommaaltijden geprobeerd, maar alles waar vis in zit is toch wei favoriet bij ons. Het is lekker, makkelijk en voor dat geld kun je het haast niet zelf maken. We eten het ge- middeld eens in de tien dagen.' Een echte ouderwetse lek- kernij zijn taaikorstjes. Deze lekkere taai-achtige snoeperij is bereid met natuurlijke grondstoffen en dankt zijn typische smaak aan de toe- gevoegde honing en anijs. Van oorsprong is het een tra- ditioneel decemberkoekje, maar tegenwoordig is dit vetvrije tussendoortje het hele jaar door verkrijgbaar. Zak 10 stuks, 1.29. Amaryiiissen zijn zo'n beetje de strakst gestylede bloemen die er zijn. Ze doen het dan ook goed in moderne interieurs. Te koop per 3 steien, met ieder 3 tot 4 bloemen. Prijs: 3.99. Ook de modern ogende spatiphyllums zijn planten die passen in strakke interieurs. Natuurlijk moet u ze regelmatig water geven, maar deze plant kan wel tegen een stootje. Te koop in een luxe keramieken, witte pot. Plant met pot: 5.-.

Allerhande | 2004 | | pagina 13