KORTiieuws KNAPPERIG uit de wok Snel, lekker, oosters Lekker op brood... Smultoetje Verbeterd dipgemak IJskoud het lekkerst 1,2,3... Soep i Gehakt en pate van de maand 2.49- Id f Niet elke Albert Heijn-winkel heeft deze nieuwe producten in het assortiment. De symbolen bij de producten geven de verkrijgbaarheid weer. matig verkrijgbaar 8 redelijk verkrijgbaar goed verkrijgbaar Lekker, snel en gemakkelijk, dat is deze roerbakmie met ei van Soubry. Het is een authentieke Chinese mie, zo voorbereid dat u de mie direct kunt meebakken in de wok. Een prima basis voor al uw oosterse maaltijden. 5 ...maar ook op de pizza, in de paella of als borrelhapje: fijne Spaanse chorizo of gerookte baconham. AH Fijne chorizo, 100 gram 1.49, AH Gerookte baconham, 100 gram, 1.99. Kinderen zijn dol op Smultoetje XL. En ze genieten veei langer van deze dikke vruchtenkwark, want de be-1 kertjes zijn extra groot. Een bekertje bevat maar liefst 100 gram. Smultoetje is er in drie verschillende smaken: aardbei, appel/banaan en perzik. 6 bekertjes, 1.79. Dippen is hot! En erg gemakkelijk met de vernieuwde Dippas van Doritos. De mai'schips hebben de perfecte vorm om mee te dippen. Verkrijgbaar in 'naturel' en 'Hint of sea salt black pepper'. Zak 200 gram, 0.93. IJsthee is populair bij jong en oud. AH IJsthee is zowel verkrijgbaar met koolzuur, en zonder koolzuur in de verfrissende smaken perzik en citroen. In voordelige 1,5 literflessen, 0.99. Zelf verse soep maken was nog nooit zo eenvoudig! Met Honig 1,2,3... Soep! hebt u garandeerd in 5 minu- ten een soep. In de smaken: groente met tuinkruiden, kip met citroengras, champignon met bospaddestoe- len en tomaten met pesto. Prijs per zakje 0.89. if23 10 AllerHande 14-2004 Kip Kerrie en Kip Pilav zijn bekende smaakcombinaties van kruiden en kip. Bij Albert Heijn zijn twee AH Excellent kipschotels verkrijgbaar met gema- rineerde kipfiletblokjes en saus in een aparte cup. Ze zijn gemakkelijk te berei- den: kipfiletblokjes in de wok of koekenpan bakken en de saus even meewar- men. Binnen tien minuten klaar. Lekker met rijst en een frisse salade. Schaal 300 gram kip en 200 gram saus. 8 Van maandag 1 november t/m zondag 28 november: Duits gehakt en pate au beaujolais Van maandag 29 november t/m zondag 9 januari: Cranberrygehakt en eekhoorntjesbroodpate Nieuw in ons assortiment zijn de grof gesneden wokgroenten. Deze groentemix is grover gesneden dan onze roerbakmixen. Ideaal voor een lekker knapperige groenteschotel. U wokt deze groenten in een handomdraai, met wat kruiden of een scheut- je ketjap of oestersaus. Verpakt in zakken van 400 gram,

Allerhande | 2004 | | pagina 10