Boswandeling Verder in dit nummer: jc. Toegegeven: ik ben meer van het strand, dan van het bos. Maar enige tijd geleden heb ik toch wel heel erg genoten van alles wat het bos te bieden heeft. Samen met een vriendin had ik me opgegeven voor een boswandeling, onder begeleiding van een boswachter van Staatsbosbeheer. In hun tijdschrift staan vaak leuke excursies, waar je je voor kunt inschrijven. Zaterdagochtend voor dag en dauw begaven we ons naar het te bezoeken bos. Een bevlogen boswachter verdeelde ons in groepjes en na een kop sterke koffie gingen we 'op pad'. Er ging een wereld voor me open. Onder elk takje en iedere boomstronk krioelde het van ijverige bosbeestjes. We werden gewezen op elfenbankjes, 'kabouter Spillebeen'-paddestoelen, konijnen- slaapplaatsjes en wat al niet meer. Mijn respect voor het bosleven groeide met de minuut. Door te kijken met 'bos- wachtersogen' leerde ik die ochtend meer dan ik ooit tevoren had kunnen vermoeden. Het bos geeft ons tevens een rijkdom aan lekkernijen. En daar hebben we deze AllerHande mee gevuld. Met wat het bos te bieden heeft, kun je allerlei verrassende maaltijden bereiden, van chique tot snelklaar. Kijk en proef, beleef en geniet. En, behalve het strand, reken ik in- middels ook het bos tot mijn favoriete stekjes! Mieke van Laarhoven Hoofdredacteur 10 Winkelnieuws Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. 42 Kruiden en specerijen Zin om een Indonesische krui- denpasta of een Thaise curry te maken? Met de topaanbie- ding van deze maand, een Tefal Optimo hakker, is het een fiuitje van een cent. 50 Shopping Zorgvuldig geselecteerde producten die het koken veraangenamen. 64 Zongedroogd fruit Rijk van smaak en boordevol gezonde voedingsstoffen. De gedroogde zuidvruchten van Albert Heijn op een rij. 74 Passie voor koken Topkok Wicher Lohr over zijn passie voor producten uit het bos. Stap-voor-stap maakt hij een paddestoelentaartje met peterseliesaus. 80 Producteninformatie De ingredientendedaraties op de AH Eigen Merk-producten van Albert Heijn belicht. 84 Kokers eters Aart kookt van de AH Recept- kaarten in de Albert Heijn XL te Alkmaar voor vriendinnen Mieke en Igna. 92 Lekker snel Zes recepten die binnen 20 minuten op tafei staan. 98 Stap-voor-stap soezen Soezen maken is hartstikke makkelijk en erg leuk om te doen bovendien. Ook voor kinderen. 114 Wijnadvies Een greep uit de Spaanse wijnen van Albert Heijn. 122 Het AH Basisboek Het nieuwste boek van Albert Heijn is een opzoekboek dat in elke keuken thuishoort. 140 Stap-voor-stap gehaktbal Een goede gehaktbal maken in vier stappen. 146 Lekker voordelig Voordelige recepten voor minder dan 2.50 p.p. 153 Lijfstijl Nieuws en tips op het gebied van lichaamsverzorging. 157 Lijfstijl special Alles over natuurlijke producten. 159 Vraag 8c Antwoord AH Klantenservice geeft antwoord op vragen. 161 Service informatie Nieuws over de diensten van Albert Heijn. 166 Colofon en volgend nummer Wat staat er in de volgende AllerHande?

Allerhande | 2004 | | pagina 5