Robert Kranenborg geeft z'n geheimen prijs. Vtrtftyw. Fhm For food. Saus voor Vis I fyw-rgweehl voor 4'pe*4»mn- Romige venkelsoep (Advertentie) met spinazie ttoofd<jf,reo/)l voor 4perAanen Makreel van de barbecue met mosterd Moofdt/ereefit voor 4perio/ten Gefrituurde inktvis met witte bonen M warmen Te gebruiken bij alle soorten vis (zoals zalm en kabeljauw) en schaaldieren (zoals garnalen mosselen en rivierkreeft). Zeer geschikt voor wokgerechten en heerlijk in combinatie met pasta en zeevruchten. B VVeet u al wat u vandaag op tafel zet? Nee? Laat u inspireren door de recepten van meesterkok Robert Kranenborg. Verrassende combinaties en eenvoudig te maken De nieuwe eulinaire sauzen van Verstegen garanderen u hierbij een heerlijk resultaat. De sauzen zijn kant klaar u hoeft ze alleen even op te In een handomdraai zet u de lekkerste gerechten op tafel. Krijgt u de smaak al te pakken? n. Kant!. UM Zalmkleurige saus, vol van smaak door een verfijnde combinatie van onder andere garnalen, tomaten, witte wijn en een snufje verfrissende venkel. Onweerstaanbare combi: deze saus bij spaghetti met dungesneden spinazie en kip. Kook in de kippenbouillon de venkel met de ui en de knoflook in 15-20 minuten gaar. Pureer de soep en voeg naar smaak zout en peper of Viskruiden toe. Verwarm de Saus voor Vis volgens de aanwijzing op de verpakking. Verdeel de spinazieblaadjes over 4 kommen en schep er de soep op, Schep in elke kom een lepel saus. 4 makreelf ilets olie zout, peper 1-2 bakjes Verstegen Saus voor Vis ca. 2 el mosterd Extra nodig: grillpan of barbecue Bestrijk de makreelfilets met olie. Verhit de grillpan of steek de barbecue aan. Gril de vis op de velkant gaar in 4-6 minuten. Het visvlees is gaar als het wit en ondoorzichtig is. Verwarm intussen de Saus voor Vis volgens de aanwijzing op de verpakking. Verwijder desgewenst het vel en bestrooi de vis dan met zout en peper en bestrijk met mosterd. Serveer de makreel met de saus. frituurolie 2 grote blikken witte bonen in tomatensaus (a 850 g)* 500 g gepaneerde inktvisringen (diepvries) zout, peper 1-2 el kappertjes 1-2 bakjes Verstegen Saus voor Vis Extra nodig: frituurpan van Robert Kranenborg Doordat wij frisse venkel hebben toegevoegd smaakt deze garnalensaus nog krachtiger. Hemels lekker bij risotto met doperwten en tuinbonen. Geef de saus extra karakter met wat kokosmelk en citroengras. 3/i I kippenbouillon 2 venkelknollen, In stukjes 1 ui, gesnipperd 1 teen knoflook, uitgeperst zout, peper of Verstegen Viskruiden met zout 1 bakje Verstegen Sausvoor Vis 2 handjes spinazie, eventueei fijngesneden *U kuntook 400 g gedroogde witte bonen weken en gaarkoken en er een zelfgemaakte tomatensaus doorroeren. Verwarm de frituurolie voor op 180 °C. Verwarm de witte bonen. Breng ze desgewenst op smaak met zout en peper. Frituur de inktvisringen in porties in 1-2 minuten goudbruin en gaar in de voorverwarmde olie. Schep de kappertjes door de bonen. Verwarm de Saus voor Vis volgens de aanwijzing op de verpakking. Verdeel de bonen over 4 borden en leg er de inktvisringen op. Serveer met de saus. 9

Allerhande | 2004 | | pagina 57