energiestoot Puur watuuir KRUIDENkracht Veravitwoorde Biologische sapjes Versgeperste biologisctoe groevntesappem toebbev\ een reinigende werking, tellen weinig ca\orieev\ en zitten vol vitavnines en antioxidanten. Er is groentesap van Zonna tura en AH Biologiscto, en wortelsap en bieten- sap van Zonnatura. Even behoefte aan extra energie of zin in pure verwennerij? De puur natuurlijke, rijkgevulde repen boordevol fruit, noten of zaden en pit- ten van Zonnatura stillen de trek op een ver- antwoorde manier. Of kies voor een krokante reep met sesam of pinda. Toch liever een rijstwafel? Ze zijn er in de varianten naturel, popcorn en viergranen of met een laagje overheerlijke chocolade of yoghurt. 5 J==a2r Gezonder drinken kan ook. Kies eens wat vaker voor kruidenthee in plaats van koffie. De groene thee met Ginseng van Zonnatura smaakt niet alleen heerlijk fris, maar is ook rijk aan antioxidanten en versterkt daardoor de weerstand. Drink tegen bed- tijd de Goede Nachtrustthee met valeriaan, hop en kamille vooreen slaap- opwekkend effect. Weiterusten! .•.<afel4 Wie natuurlijker wil eten, hoeft eigenlijk maar een belangrijke regel te onthouden: eet producten zo puur mogeiijk. Tijdens veel productieprocessen gaan behalve smaak, ook veel voedingsstoffen zoals vezels, vitamines en mineralen verloren. Logisch dus, dat bijvoorbeeld fruit, groenten en zilvervliesrijst met recht natuurlijke voedingsmiddelen zijn. Ze bevatten veel voedingsstoffen en er hoeven geen kunstmatige smaak-, kleur- en geur- stoffen aan te worden toegevoegd. Veel mensen nemen's ochtends te wei- nig tijd voor een goed ontbijt, of eten dan te weinig. Terwijl het juist een belangrijk moment van de dag is om aan de dagelijks benodigde voedingsstoffen te komen. Vooral lijners denken dat ont- bijten dik maakt. Zonnefruit van Zonna tura (in de smaken aardbei, abrikoos, woudvruchten of kersen) bevat 100% fruit en 40% minder calorieen. Of begin de dag gezond met de lekkere en rijkgevulde muesli's van AH Biologisch of Zonnatura. AllerHande 13-2004 157

Allerhande | 2004 | | pagina 169