Natuurlijk schoon Air Miles bij AH Eigen Merk Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Dreff Naturals is de v)ieuwe naawi voor Dreft Extra Hygiene en is gewaakt van natuurlijke ingre- dienten die een reinigende en loygieniseloewerking kiedden. Ideaal voor de afwas. Bovendien des- infeoteert Viet de afwasborstel of kiet sponsje. Verkrijgdaar in twee varianten: Eucalyptus en Limoen- Citroengras. Fles 3?5 ml, i 1.59. WiwkelNiEuws Koopt u regelmatig producten van het Eigen Merk van Albert Heijn? Voortaan ontvangt u bij elk aangeschaft product van het AH Eigen Merk een Air Mile. AH Eigen Merk-artikelen zijn producten waarbij op de verpakking of de prijssticker de naam Albert Heijn of de afkorting AH staat. Het zijn artikelen die exclusief voor Albert Heijn worden geprodu- ceerd. Het gaat om drie soorten producten: AH Huismerk, AH Biologisch en AH Excellent. AH Huismerk- 'i producten zijn van goede kwaliteit tegen een voordelige prijs, AH Biologisch staat voor producten die op biologische wijze zijn geproduceerd en een EKO-keurmerk hebben. Producten van AH Excellent zijn van unieke kwaliteit en bereid volgens bijzondere receptuur. Voor verdere vragen kunt u bellen met 0800-03 °5- Meer informatie vindt u 00k op www.ah.nl of in de folder in de winkel. MARIETTE VAN MAANEN Mariette van Maanen, category manager diep- vries en groentenconserven: 'Ik ben heel trots op ons brede schaal- en schelpdierenassortiment in de diepvries. We hebben scampi's, tijgergar- nalen, gamba's, roze gamaaltjes en zeevruchten- cocktail. Voor elk wat wils. Bourgondische le- vensgenieters gaan voor de scampi's, die we bewust niet hebben bewerkt. Een beetje kok wil er lekker zelf mee aan de slag, door ze bijvoor- beeld te roerbakken of ze gemarineerd op de grill te leggen. Omdat de scampi's meteen na de vangst zijn ingevroren, is het vlees stevig en vle- zig met die typische blauwgrijze kleur die op versheid duidt. Onze topper is de zeevruchten- cocktail die vooral gebruikt wordt voor pasta- sauzen, risotto's en pizza's. De cocktail bestaat uit een goede mix van allerlei soorten vis - dus niet alleen maar uit inktvisringetjes - die afzon- derlijk van elkaar zijn voorge- kookt. Zo kunnen de smaken zich niet mengen. Alle soor ten vis, schaal- en schelpdie- ren worden afzonderlijk inge vroren zodat 00k dan de smaken zich niet mengen. En ze worden los ingevroren, zodat je tijdens het koken precies kunt pakken wat je nodig hebt!'

Allerhande | 2004 | | pagina 15