maar fijio maar Verwennen Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord 1 Doyenne du Cornice (nieuwe Hollandse oogst) Rode Coudrenet (nieuwe Hollandse oogst) Honey Crunch (nieuwe Franse oogst) Gehakt en pate van de maand Wi/ikelNiEuws Euro Patisserie heeft een nieuw en smakelijk zoutje: Mini Twiggles Knoflook. Dit krokante bladerdeegzoutje in miniformaat is gebakken volgens een origineel Italiaans recept. De combinatie van parmezaanse kaas met knoflook en peper zorgt voor een heel eigentijdse smaak. Niet alleen bij uw favoriete drankje of als tus- sendoortje, ook als garne ring in de soep of salade is het een heerlijk zoutje. Ver- pakking 125 gram, 1.49. Bonbons, wie is er niet gek op? En zeker wie van Due d'O heeft geproefd, wil meer. Voor bij de thee, maar ook als cadeautje om zomaar weg te geven. Due d'O staat voor Belgische topkwaliteit en is exclusief bij Albert Heijn verkrijgbaar. In drie varianten: echte Belgische schilfer- truffels, pates de fruits en Belgi sche zeevruchten. De laatste heb- ben een pittige pralinesmaak. Doos 150 gram, 1.99, doos 250 gram, 3.59. Even genieten van wat lekkers bij de koffie of thee, maar dan wel het liefst met weinig vet? Probeer eens het AH Frambozen kwarktaartje, overheerlijk vers gebak met minder dan 1% vet. Dit taartje met zachte bavarois en frisse frambozenvulling is voor het eerst en alleen bij Albert Heijn verkrijgbaar. U vindt het taartje op de brood- afdeling in de koeling. Per stuk, €5.99. Van maandag 4 oktober t/m zondag 31 oktober: Spaans gehakt en vijgenpate Van maandag 1 november t/m zondag 28 november: Duits gehakt en pate au beaujolais

Allerhande | 2004 | | pagina 11