Hij is er weer: De Albert Heijn Wijnmarkt. Twee weken lang wordt u verrast met klas- sieke wijnen uit Frankrijk en voor het eerst sinds De Albert Heijn Wijnmarkt-geschiede nis, met bijzondere wijnen uit Zuid-Afrika. Traditie trend Voorproefje s v? Wijnmarktagenda Wijnen uit twee werelden: Frankrijk en Zuid-Afrika De Albert Heijn Wijnmarkt is een must voor elke wijnliefhebber. Veertien dagen lang staan er 'andere' wijnen in de winkel. Anders, omdat ze (nog) niet in het vaste assorti- ment zitten; anders omdat het om kleine partijen gaat, dus op=op; anders omdat er veel voordeel valt te halen. Maar vooral anders omdat er bij zondere en exclusieve wijnen worden aangeboden. Van maandag 4 tot en met zondag 17 oktober vindt voor de zevende keer De Albert Heijn Wijnmarkt plaats. In de eerste week draait alles tradi- tiegetrouw om rode wijnen uit Frankrijk. Er zijn exclu sieve grands crus uit Bor deaux, villages-wijnen uit de Rhone en een aantal appella tions uit de Languedoc. De tweede week verhuist de markt naar het zuidelijk half- rond en kunt u kennismaken met klassewijnen uit het po- pulaire wijnland Zuid-Afrika. Om het kiezen makkelijker te maken vindt u in deze Aller- Hande achtergrondinformatie over de streken waar de wij nen vandaan komen en over de mensen die de wijnen maken. In de speciale Wijn- marktfolders, een over Frank rijk en een over Zuid-Afrika, staan de beschrijvingen van alle verkrijgbare wijnen. Die Wijnmarktfolders liggen in de winkel voor u klaar. f. -« Maandag 4 t/m zondag 10 oktober: Franse wijnen uit de Bordeaux, Rhone en Maandag 11 t/m zondag 17 oktober: Zuid-Afrikaanse wijnen Voor alle aanbiedingen geldt: zolang de voorraad strekt. Kijk voor het totale AH Wijnassortiment op www.ah.nl/wiinmarkt Languedoc AllerHande 12-2004 55

Allerhande | 2004 | | pagina 55