CAWARRA Bij oosters gekruide gerechten passen lekker zwoele en pittige wijnen LINDEMANS K1 Linzencurry met tofu, koriander en cashewnot Kruidige en snelle curry Syrah Shiraz Aussie zkt. oosterse veg. met pit. Ik. Lindeman: wijn- huis met historie 73*1 SHIRAZ CABERNET I- - Blend A - A:' VAA'A'jx In Zuid-Europese landen heet hij syrah, in Engelstaiige landen wordt dezelfde druif meestal shiraz genoemd. Steeds vaker wordt de ene of de andere schrijfwijze ook gebruikt om de smaak van de wijn aan te geven. Syrah is een middelzware wijn met tannines en de geur van zwarte peper. Shiraz komt vol Ier, krachtiger, zwoeler en zachter over. Het voile, zwoele en pittige van deze donkerpaarse Australische wijn gaat goed samen met sappige, oosters gekruide vleesgerechten of vegetarische schotels. 3ARA CA I For over 150 years Lindcmans has been trusted by wine lovers to produce wines of excellent quality that enhance the enjoyment of all occasions. a De Engelse arts Henry lindeman ontdekte tij- dens zijn reizen door Europa de heilzame werking van wijn. In 1840 emigreerde Linde man naar Australie. Hij vestigde zich in de Hun ter Valley en plantte in 1843, in Cawarra, zijn eerste wijnstokken. 2 0 0 3 In deze bi-cepage, een wijn gemaakt van twee druivensoorten, zorgt de cabernet voor het frisse cassisachtige fruit en de shiraz voor het zwoele van zongerijpte, zoete bramen. \'C- V.*V t. 36 AllerHande 12-2004 wijncategorie 8 Lindemans Cawarra Shiraz Cabernet, Zuidoost-Australe

Allerhande | 2004 | | pagina 36