Aziatisch handig HEERLIJCK HEERLIJCK! voor tussendoor Tussendoor FRUI Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord WmkelNiEuws Lekker voor tussendoor zijn de nieuwe fruitbiscuits van Sultana: Yo-Fruit. De bekende fruitbiscuit van Sultana maar dan met een fris yoghurtlaagje. Verkrijgbaar in drie smaken: bosvruchten, na ture! en appel/sinaasappel/banaan. Verpakt per 6 stuks, 1.69. Ambachtelijke Heerlijckheid, die naam moet u onthouden. Deze naam staat namelijk voor een nieuwe lijn salades, speciaal verkrijgbaar bij Albert Heijn. Een mildgekruide kip-kerriesalade, ge- vuld met stukjes malse kip. Een voor- treffelijke crabsalade, afgemaakt met een vleugje cognac. Een vegetarische ei-bieslooksalade met grof gesneden ei en fijne bieslook. Allemaal even heer- lijk op een pistoletje of een toastje. Bakje 150 gram, 1.49 (kip-kerrie), 1.89 (crab) en 1.19 (ei-bieslook). Na het sporten, tijdens de pauze, in de file, dan heb je trek in iets lekkers. Crijp dan naar de heer- lijke fruitrepen van Hero B'tween Fruitrepen, in de smaken rode vruchten en sinaasappel. De fruitrepen bestaan voor 80% uit fruit. Verpakt per 3 stuks gram, 1.59. Nooit meer uitgedroogde knoflook of verschrompelde gemberwor- tel in de groentelade dankzij deze producten van Go-Tan: gehakte knoflook en gehakte gember. Een theelepel gehakte knoflook komt overeen met een teentje knoflook en een theelepel gehakte gember met een stukje verse gemberwortel van 1 cm. Gehakte knoflook, potje 100 gram, 1.58, Gehakte gember, potje 100 gram, 1.79. SIMON (82) 'Ik heb twee rode wijnen gekocht. Een biologische Chianti Natio en een Undurraga. Ik mag graag elke dag twee glaasjes wijn bij mijn eten drinken. Dat doe ik al jaren. En altijd rood overigens. Wit vind ik vaak te zoet, alsof het met suiker is aangelengd en rose vind ik al helemaal niets. Die biologische wijn heb ik trouwens bij toeval ontdekt. Ik was ooit in Italie bij een wijnboer en zag dat die man enorm veel met blauwzuur werkte. Toen dacht ik: dat zal bij biologische wijnen vast een stuk minder zijn en ik kocht deze Chianti Natio, die werkelijk voortreffelijk smaakt. Sindsdien is het een van mijn favoriete wijnen.'

Allerhande | 2004 | | pagina 13