Oefening baart kunst Verder in dit nummer io Winkelnieuws Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. 58 Wijnadvies Alles over de huiswijnen van Albert Heijn. 62 Lekker snel Zes recepten die binnen 20 minuten op tafel staan en waarmee je voor de dag kunt komen. 66 Kokers eters Ruben en zijn vriendin Anni- que van een Amsterdamse kookclub koken een vijfgan- gendiner voor gast Harm-Jan. 72 Passie voor koken Tako Hoefsloot van Kookstu- dio Artichaud in Breda vertelt waarom koken eigenlijk heel simpel is. 78 Elke dag gehaktdag Met gehakt kun je alle kanten op. Drie bijzondere recepten. 86 Stap-voor-stap bechamelsaus Deze klassieke witte saus is erg veelzijdig en 00k nog eens de basis voor veel andere 94 De oorsprong Op bezoek bij de leveranciers van rundvlees: de Greenfields- runderen in lerland. 104 Vriespunt De diepvries is niet alleen maar handig voor ijsblokjes. AllerHande geeft invriestips zodat u het hele jaar door kunt genieten van verse ingre- dienten en lekkere hapjes. no Koken met de keuken- machine Recepten en tips met de top- aanbieding: een Tefal keuken- machine. 114 Shopping Voordelige accessoires en keu- kenattributen. 118 Lekker voordelig Voordelige recepten voor minder dan 2.50 p.p. 125 Lijfstijl Nieuws en tips op het gebied van lichaamsverzorging. 129 Lij'fstijl thema Vitamines. 131 Vraag 8c Antwoord AH Klantenservice geeft antwoord op vragen. 133 Service informatie Nieuws over de diensten van Albert Heijn. 138 Colofon en volgend nummer Wat staat er in de volgende AllerHande? Koken kan iedereen, daar zeggen we wat. Een rondje redactie met de vraag: 'Hoe heb jij leren koken?' levert de meest verrassende antwoorden op. Moeders spelen een belangrijke rol. Maar 00k het gestuntel in het studen- tenhuis, veel raadplegen van basis- kookboeken, de kunst afkijken van vrienden en kennissen en ja... natuurlijk AllerHande. En da's een mooi compli ment. Een vorig jaar door Albert Heijn gehou- den onderzoek (Hoe eet Nederland, 2003) wijst uit dat mensen er nogal ver- schillende ideeen op nahouden wat de term 'koken' betreft. De een vindt koken al een serieuze zaak als er een kant-en- klare pizza in de oven wordt geschoven en anderen zijn pas tevreden, als er dagelijks een driegangenmenu, hele- maal zelf bereid, op tafel verschijnt. En, hoe vergaat het u? Ik weet nog, dat ik in een ver verleden een lekker recept ging maken, maar vergat te kijken naar de hoeveelheid personen. Zaten we met acht mensen aan tafel en bleek het recept krap vol- doende voor vier. Tja... Hoog tijd dus voor een AllerHande vol basiskookplezier. Met een uitgebreide stap-voor-stapuitleg, variaties op het gebodene en meer lekkers. En: oefening baart kunst. Zodat u, als u nog niet zo veel ervaring hebt, over een tijdje vast zult zeggen: 'Koken? Dat kan iedereen...'. Mieke van Laarhoven Hoofdredacteur k

Allerhande | 2004 | | pagina 5