Worst zonder vlees? MINItraktatie CU O CD O PROEF de zon IS) Nieuwe pro ducten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Lekker voor op de boferVtam: boerenmetworst. Een lickitgekruide worst met een m/ddelfijne stmetuur. De worst wordt volgens de beste slagerstraditie luokit- gedroogd. Doe ook eens wat plakjes op de pizza of blok- jes door de salade. i 1.19 per 100 gram. Braadworst mkelNiEuws MONIQUE (37) EN dochter BIBI (7): 'Ik ga vanavond burrito's maken en die vul ik altijd met stukjes kipfilet. Het is zo'n gemakkelijk stukje basis- vlees dat overal bij past. Ik doe het ook vaak door de bami en in wokge- rechten. Bibi is helemaal verzot op kip, dus we eten het redelijk vaak. Be- halve kipfilet koop ik ook vaak kipkluifjes. Ik ben namelijk Indisch en daarom maak ik geregeld hete kip.' Op zoek naar een bijzonder dessert, iets lekkers voor bij de koffie of zomaar een zoet tussendoortje? Albert Heijn introduceert mini- eclairs. De langwerpige soesjes ge- vuld met creme patissier zijn een echte verwennerij. En het dunne laagje choco creme patissier op de bovenkant maakt ze om je vin- gers bij af te likken. Doos 10 stuks, 2.49 CD Heimwee naar de zomervakantie? Proef Zuid-Frankrijk met de nieuwe gehaktspecialiteit Pain de Provence. Mooie grote plakken varkensge- hakt op smaak gebracht met paprika, champignons, groene peper- korrels en Provencaalse kruiden. Ideaal voor op de boterham, maar probeer het gehakt ook eens als smaakmaker in qui- '4(8 che of pasta. Of als pittig borrelhapje: snijd in kleine plakjes en serveer met mosterd. VL AllerHande 11-2004 17 Liever geen vlees, maar toch zin in worst op de barbecue of bij een stevige stamppot? Probeer dan eens het nieuwe alternatief: AH Tivall braad worst. Een iekkere en voedingsrijke vleesvervanger op basis van soja en tarwe. Alle producten van AH Tivall zijn verantwoord en geschikt als vleesvervangers. Ze bevatten eiwitten, vitamines en mineralen en geen kunstmatige toevoegingen. Ook worden aan alle producten vitamines B12 en ijzer toegevoegd. Per twee stuks verpakt op een schaaltje. Schaaltje 140 gram, 1.79.

Allerhande | 2004 | | pagina 17