Bolleboos NATUURLIJK TONIJN Snacktrek? Nostalgie VOLOP verkriifiba< Pitloze witte druiven Bloemkool i a Paprika's Witlof Sperziebonen Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Gehakt en pate van de maand Van maandag 30 augustus t/m zondag 2 oktober: Appel-cranberrypate en gehakt met champignons Wi/ikelNiEuws Deep Blue Yellowfin tonijnsteak in bronwater of in olijfolie is uniek. Door het verpakkingsproces blijven de natuurlijke smaak en de structuur van de yellowfin tonijnsteak behouden. Gegrild of gebakken bij het diner, maar ook heel lekker koud op een broodje of in een salade Nicoise. Lang houdbaar, dus handig voor in de voorraadkast. Folieverpakking 140 gram, 1.89 Binnenkort een feestje of een borrel? Laat de schaal dan rondgaan met de nieuwe AH Shoarmadippers en AH Kipballetjes. U hoeft ze aileen maar even op te warmen in de koekenpan of in de magnetron. De snacks zijn ook heel lekker als hoofdmaaltijd met frites of aardappelpuree en groenten. Te vinden in het vleeswarenschap. Shoarmadippers, pakje 10 stuks, 1.49; Kipballetjes, pakje 12 stuks, 1.99. Het goede van volkorenbrood met het uiter- lijk en de smaak van witbrood. Blue Band Goede Start witte bollen maakt het mogeiijk. De ovenverse witte bollen zijn heel lekker en hebben ook nog eens de gezonde voe- dingswaarden van volkorenbrood. Exclusief verkrijgbaar bij Albert Heijn. Net zo lang houdbaar als 'normaal' brood. Zak 6 stuks, 1.29. Traditionele Hollandse bitterkoek- jes zijn bij velen favoriet. Naast gewone bitterkoekjes zijn er nu ook AH Amandelbitterkoekjes: verse koekjes gemaakt van zuivere amandelspijs. Doos 200 gram, 1.85.

Allerhande | 2004 | | pagina 11