Etiketten Dit kunt u beter Vriezervlug niet invriezen: Tien minuten later opstaan Vries-verrukkelijk! Schepklaar ijs TB. IWlwl .>«l04 Een beetje boekhouden is Met producten uit het assortiment van Albert Heijn handig als u regelmatig zelf Aardappels (gaar) is heel wat tijdwinst te behalen als u uit de diep invriest. Voorzie elke Creme fraTche vries kookt. Wat dacht u van: ingevroren portie van een Eieren in de schaal etiket. Schrijf op het etiket Marsepein Hachee met rodekool met appel (diepvries) en een datum en houd een log- Mayonaise aardappelpuree (uit pakje). boekje bij. Zo kunt u altijd Zure room gemakkeiijk zien wat er in Yoghurt Hartige flapjes van bladerdeeg (diepvries) gevuld de diepvriezer ligt en hoe met groentemix (diepvries), stukjes kabeljauw lang het nog houdbaar is. (diepvries) en gemalen oude kaas (vers). Pasta met tomatensaus (zelf ingevroren) met Ita- liaanse roerbakgroenten (diepvries), geraspte kaas (vers) en geroosterde pijnboompitten (vers). Noedels (gedroogd) met stukjes kip (zelf ingevro ren) en een van de nieuwe AH Wokmixen, bijvoor- beeld de oosterse wokmix met lente-ui, water- kastanjes en tauge. ingevroren plakjes cake tovert u met wat lemoncurd of via, vers fruit en een toef slagroom om in een gebakje. Stukjes appeltaart over? Vries ze in. Appeltaart kunt u gemakkeiijk in de magnetron ontdooien en opwarmen. Lekker met ijs. Maak een extra (voorgebakken) pizzabodem ais u die toch aan het bakken bent en vries die in. Met verse groenten, tomatenpuree, kaas en eventueel ham of gehakt hebt u later een snelle pizza. Is ijs stevig bevroren? In ongeveer i minuut is het in de magnetron (400 Watt) weer perfect schepklaar. Vries het ijs niet opnieuw in. Besmeer voor uw werkweek al uw lunchboterham- men dun met boter en beleg ze met kaas, vleeswa- ren of pindakaas. Tomaat, sla of komkommer zijn niet geschikt voor deze sandwiches. Verpak ze in speciale diepvrieszakjes. Neem vlak voor u vertrekt een pakketje uit de diepvries. Zo geniet u elke mid- dag van heerlijk verse boterhammen. Dat scheelt u 's ochtends 00k nog eens heel wat minuten! IV

Allerhande | 2004 | | pagina 105