KOKERS Gerrit (38): Jordi (9): eters 'Jordi heeft op zijn zesde leukemie gekregen. Geluk- kig gaat het nu stukken beter met hem. Maar het zet je gezin wel op zijn kop. We hebben ons er samen doorheen geslagen. Daarom is het 00k ge- weldig dat we met zijn vijven een weekje hier kun- nen zijn. Villa Pardoes is heel leuk van opzet. We hebben een eigen huisje met alles erop en eraan. De huisjes staan rondom een speelplein waar van alles te doen is. Er zijn hier allemaal gezinnen met een ziek kind, dus je hebt ook snel aansluiting. De kinderen hadden meteen de eerste 'De kinderen zijn dag vriendjes gemaakt. Ik kook altijd en samen met mijn vrouw doe ik we- makkelijke eters' kelijks boodschappen. Maar tijdens zo'n vakantie eten we natuurlijk wel eens buiten de deur. Remi is dol op McDonalds en Jordi vindt Chinees erg lekker. Destiny vindt alles lekker. Vanavond eten we gewoon in Villa Pardoes. De kinderen zijn makkelijke eters en daar zijn ze best trots op. Een specialiteit heb ik niet. Maar bij- zonder is misschien wel dat ik zonder zout kook.' 'Onze koelkast in het huisje zit vol met ijsjes. Die hebben we gratis gekregen. Ik houd vooral van cho- colade- en aardbeienijs. Maar ik vind yoghurt en vanillevla ook lekker. Het is hier erg leuk en ik wil best wel blijven. We zijn twee keer naar de Efteling geweest, dat is hier vlakbij. En we zijn naar de Beekse Bergen gegaan. Ook zijn 'Wij IllSten we naar een bakkerij geweest. Daar mochten we zelf taart en koekjes spruitjes' maken. We spelen veel, er zijn veel an- dere kinderen in Villa Pardoes. Ook zieke kinderen. Morgen gaan we naar huis. Dat vind ik jammer omdat ik al vriendjes heb gemaakt. Ik heb leuke mie, maar het gaat nu wel weer beter met mij. Ook tijdens de chemokuren heb ik gewoon gegeten. Ik eet niet heel veel, maar ik eet graag tjaptjoi van de Chinees en sate vind ik ook erg lekker. Veel kinde ren lusten spruitjes niet, maar wij wel. Vanavond eten we bloemkool met een sausje, kipschnitzel en gebakken aardappels. Ik heb dat vandaag gekozen. Papa kookt lekker.' AllerHande 10-2004 65

Allerhande | 2004 | | pagina 65