LINDEMANS LINDEMANS (Advertentie) Bedenk zelf ook zo'n fekker maar simpel gerecht en maak kans op een compleet verzorgd weekend voor 10 personen (t.w.v. 2.200) of een van de andere aantrekkelijke prijzen. Ca voor meer informatie naar Albert Heijn en lees de instructies op de halshanger of kijk op www.lindemanswines.nl Dit heeft u nodig voor 4 personen: 500 gram kipfilet, I grote Hollandse kropsla. 2 lenteuitjes en 1 zakje kruidencroutons voor de salade. Voor de dressing: 'A bosje koriander. A bosje waterkers, Zi potje kappertjes, blikje ansjovisfilets. I geperst teentje knoflook en 1,5 dl olijfolie. Bij Lindemans vinden wij: genieten van het leven dat doe je samen. Met lekker eten en een goede wi|n. Het volgende recept is simpel en snel klaar te maken. En past perfect bi| onze bekroonde Lindemans Bin 65 Chardonnay, met zijn fruitige, rijke smaak. Want als er een manier is om te laten zien dat je van je vrienden houdt, is het wel door iets goeds op tafel te zetten. Nodig ze maar vast uit. Voor de salsadressing hakt u de ansjovisfilets in kleine stukjes en houdt deze even apart. Maal de koriander, waterkers, kappertjes en knoflook in de blender tot puree. Terwijl deze draait voegt u langzaam wat olie toe. tot er een licht gebonden massa ontstaat. Als laatste de ansjovis erbij, wat peper en eventueel nog wat zout (let op: ansjovis is al heel zout). De kipfilet marineert u gedurende twee uur in een deel van de salsa. Ook wat salsa bevvaren voor de dressing. Bak de kipfilet gaar in een beetje olijfolie. Scheur de kropsla in stukjes en snij de lenteuitjes fijn. Denk om uw vingers! Tenslotte de kip met de sla en lenteuitjes vermengen. De salsadressing serveert u apart. Dan nog even een Lindemans Bin 65 Chardonnay ontkurken en het wordt gegarandeerd genieten!

Allerhande | 2004 | | pagina 60