WOKGEMAK N PASTAvormpjes Wmkelmoment VOLOP verkr'%baar Nieuwe producten, actuele informatie en boodschappers aan het woord Gehakt en pate van de maand Van maandag 2 augustus t/m zondag 29 august us: Mediterraan gehakt en honingpate Romanasla Sperziebonen Romatomaten Granny Smith Pitloze druiven Mango CD Bijzonder aan de nieuwe zuiveldrank YofiV\o Frizzup is dat Im'j 'f frisse van een frisdrank comb'meert met Inet rcww'ge van zuivel. De lekker dunne, doordrmkbare zuiveldrank is er in twee dufcfeelsmaken: appel/peer en aardbeilrode bes. Pak 1 liter, 0.99. S WinkelNiEuws Met de grof gesneden groenten uit de nieuwe Indiase wokgroentemix zet je snel een bijzonder gerecht op tafel. Met bijgesloten Bombay-currysaus. Serveer de groenten bijvoorbeeld met basmatirijst. Schaal 400 gram. S ZWANETTE (42) met dochter Salome en vriendinnetjes Jademak en Amber (alledrie 8): 'De afbakciabatta van Albert Heijn nemen wij vaak mee. Meestal maak ik die in het weekend, of ik eet er wat van voordat ik uit eten ga en tot acht of negen uur moet wachten voor ik aan tafel kan. Het is extra iekker met wat pesto erover. Wat ik 00k Iekker vind, zijn de frikadelbroodjes met bladerdeeg. Meestal warm ik ze thuis nog even op, snijd ze in kleine stukjes en serveer ze als borrelhapje als ik bezoek krijg.' De krokante snack, die al bestond in de varianten Pastreili's Originale, Paprika en Siciliana, is er nu 00k in Tricolore. De feestelijke, kleurige, krokante pastavormpjes hebben een Bolognesesmaak. Lekker en leuk voor op een feestje op z'n Italiaans. Zak 100 gram, 1.29.

Allerhande | 2004 | | pagina 11