Burenparty Verder in dit nummer io Winkelnieuws 46 Wijnadvies 50 Nieuwe uitgave 56 Lekker snel 62 Kokers en eters 78 Shopping 82 Passie 88 De oorsprong 98 Stap-voor-stap 104 Lekker voordelig 113 Vraag en Antwoord 116 Servicepagina 122 Colofon en volgend nummer Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. Achtergronden en smaken van de Lindemans-wijnen bij Albert Heijn. Onderwerp van de nieuwste uitgave in de Wereldreeks is Zuid-Australie. Als voorproefje twee recepten uit het boek. Zes bijzondere recepten die binnen 20 minuten op tafel staan. In Saskia's Huiskamer staat een lange tafel en je eet er wat de pot schaft. Dit keer kookt Saskia voor oud-studiegenoot Guus. Accessoires en keukenattribu- ten voor het buitenleven. 'Ik realiseer me elke dag hoe fantastisch het uitzicht hier is.' Aan het woord is kok Sjanie de Geus van restaurant De Watergeus. Op mooie zomer- dagen verhuurt zij fluister- bootjes met picknickmand. Op bezoek bij Albert Heijns leverancier van galia- en cantaloupemeloenen in de Spaanse provincie Murcia. Zelf een klassieke vinaigrette en andere saladedressings maken. Voordelige recepten voor minder dan 2.50 p.p. 109 Lijfstijl Nieuws en tips op het gebied van lichaamsverzorging. AH Klantenservice geeft antwoord op uw vragen. Informatie over de ver- schiliende services van Albert Heijn. Wat staat er in de volgende AllerHande? Ik woon in een heerlijk laantje. De huizen zijn er aliemaal ouder dan ik en het groen heeft zich jaren geleden geworteld om nooit meer weg te gaan. De bewoners zijn jonger en ouder, met en zonder kids, nationaal en internationaal, werkend en studerend. Een ding hebben we gemeen: het toeleven naar de jaarlijkse buren- borrel! Leuk voor de contacten en in de loop der tijd uitgegroeid tot een festijn dat niemand wii missen! We hebben een vaste standplaats, bij de buren met de grootste tuin, en weken tevoren valt er al een uitnodiging in de bus, waarin rekening wordt gehouden met afwezigheid tijdens de 'grote vakan- tie'-periode. Immers: iedereen wii erbij zijn! Er zijn hapjes - grote en kleine, alie maal zelf bereid -, en drankjes in soorten en maten. Dit jaar kunnen mijn buren inspiratie halen uit deze AllerHande, want we heb ben maar liefst zeven pagina's ingeruimd voor het vieren van een tuinfeest, met als invalshoek: zinderende zomerhapjes. Makkeiijk voor te bereiden, weinig werk, fantastisch resultaat! Overigens, 00k als u geen burenparty houdt, dan nog zijn de gerechtjes de moeite van het proeven waard, evenals alle andere lichte, frisse recepten in dit appetijtelijke zomernummer. Mieke van Laarhoven Hoofdredacteur

Allerhande | 2004 | | pagina 5