OP EN TOP ZOMER Lekker licht lis Met een beetj0 van... ngf ...Maggi ovendagselnotel wie+ kip. Met verse groente, kip- filet evn puree wiaakt u in een loandomdraai een lekkere ovemekiotel. 20 Vioudl u tijd over. In drie varianten: spmazie, sperziebonen en broccoli. Per doosje 1.39. In de zomersalade van Albert Heijn is de zon te proeven. Dat komt door de combinatie van fruitige mango, malse JEAnette (37) met zoon mart (5): 'Ik neem nu voor het eerst een pizza van het eigen merk van Albert Heijn mee. Ik liep er toevallig tegenaan en dacht: laten we dat eens proberen. Meestal neem ik de Big Americans van dr. Oetker omdat de bodem zo lekker is: van buiten krokant en van binnen zacht. Een keer in de twee weken eten we pizza. Dan zorg ik wel dat we er een verse salade bij hebben, want anders vind ik dat Mart te weinig vita- mines binnen krijgt. Soms eten we pizza ook wel eens als een makkelijke lunch in het weekeinde, maar dan nemen we alleen een punt. Bij een pizza als maaltijd serveer ik er vaak nog een stokbroodje bij.' Spa Fruit is er nu ook in een light- variant. Er is geen suiker aan toege- voegd. En dit frisse drankje is kool- zuurvrij! Dus lekker voor het hele gezin. In han- dige 1,5 liter- pakken met sluitklip, 1.34. blokjes kip, stevige aardappels en snippertjes frisse mint. Lekker als maaltijdsalade of als aanvulling bij de barbecue. Ook op een buffet misstaat deze salade niet. En wat te denken van een broodje bij de picknick? In bakjes van 150, 250 of 600 gram. Prijs vanaf 0.65 to.

Allerhande | 2004 | | pagina 14