EVCV) voorstellen... Liclnt gemarmeerde kipfilet, §ecombmeerd met ananas en dat op een stokje: vc/la een kipkiawaispies! Heerlijk voor op de barbecue, maar ook geseloikt voor de koekenpan of de grill. Bij bereidinfi wel alt/jd goed opletten dat Wiet kippenvlees door en door gaar is. Verpakt per 320 gram. ■Eaa Terwijl de houtskool zachtjes begint te smeulen, maakt u alvast de spiesjes klaar met het kant-en-klaar gemarineerde satevlees van Albeit Heijn. Ook de stokjes zitten in de verpakking. Zelf prikt u er bijvoorbeeld stukjes ui, paprika of spek bij. Behalve kip- en varkenssate is er ook heerlijk malse rundersate. Ook lek- ker voor op de barbecue zijn de barbecueschotels met verschil- lende soorten vlees. In de varianten varken, kip en rund. Handig als u maar met een paar mensen gaat barbecuen. En is het weer onverwacht slecht? Dan bakt u het vlees gewoon in de koeken pan, want dat kan natuurlijk ook. id CAROLINE (35) EN ZOONTJES MAXIM (3) EN CASPER (l): 'Gemiddeld een keer per week eten we pizza met een lekkere salade erbij. Ik heb nu steenovenpizza's van Albert Heijn ge- kocht, omdat de bodem zo heerlijk knapperig is. Mijn favoriet is die met vier soorten kazen. De kinderen vinden de pizza van dr. Oetker het lekkerste, omdat de bodem zo zacht is. Het lijkt haast brood. Voorai de Texas is hun favoriet, vanwege de salami.' ...het Kipsteak Quintet. Vijf verschillende smaken kipsteaks in een verpakking. Dat is voor elk wat wils. De kipsteakvarianten, in de smaken oosters, Itaiiaans, kerrie, western en Provencaals, zijn al gebakken en gaar. Gewoon een kwestie van opwarmen in de pan, oven of de magnetron. Schaaltje r-i - M 350 gram. U

Allerhande | 2004 | | pagina 13