'Koskus voeieruhh...' 60 Kokers eters 66 Passie voor koken 82 De oorsprong 92 Salades 102 Lekker voordelig Verder in dit nummer 9 Lekker Leven, Lekker Eten 10 Winkelnieuws 44 Shopping 48 Kijk 8c vergelij'k 52 Lekker snel 56 Wijnadvies 109 Lijfstijl special in Vraag 8c antwoord 113 Service informatie 114 Colofon en volgend nummer Marinekok Chris kookt in de kombuis van een onderzeeer voor schipper Klaas. Chef-kok Eric van Veluwen van restaurant De Woeste Hoeve vertelt passievol over zijn uit- gesproken voorkeur voor bio- iogische producten. De eerste geitenkaasboer van Nederland vertelt over zijn keuze voor dit bijzondere pro duct. Plus een aantal lekkere gerechten met geitenkaas. Frisse voorjaarssalades als lunch of als bijgerecht. Ze smaken altijd! Koken voor minder dan 2.50 per persoon. Tot mijn zesde woonde ik naast een boerenbedrijf. Jos en Drika voerden het bewind over de veeboerderij, met wel zestig 'koskus'. Zo noemden zij hun varkens. Elke dag moesten ze gevoerd worden en ik hoor nog de schorre stem van Drika die riep: 'Mieke, de koskus worruh gevoeierd!'. Als een hazewind spurtte ik richting stal en samen met Drika had ik het druk met voeren en aaien. Kleine en grote varkentjes, die genoten van hun maal, en Drika, die onophoudelijk kletste met haar 'jong'. In die tijd had men het nog niet over 'biologisch verantwoord'. Welnee. De zon scheen, of niet, de werkdagen waren lang, de verantwoordelijkheid woog zwaar en de koskus groeiden groot onder de zorg van Jos en Drika. En uiteindelijk werden ze een karbo- naadje of varkenshaasje. Dat kiinkt hard, maar gezien het mooie leven dat ze hadden gehad bij Jos en Drika, was dat een zeer acceptabei gegeven. Een voorproefje op het nieuwe kookboek van Albert Heijn. Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. Accessoires en keukenattribu- ten met aantrekkelijke korting. Het assortiment boerenkazen van Albert Heijn op een rij. Zes recepten die binnen 20 minuten op tafel staan en waarmee je voor de dag kunt komen. Een informatief verhaal over wijnen bij Albert Heijn, die gemaakt zijn van biologisch geteelde druiven. 105 Lijfstijl Nieuws en tips op het gebied van lichaamsverzorging. Producten en tips op het ge bied van babyverzorging. AH Klantenservice geeft antwoord op vragen. Nieuws over de diensten van Albert Heijn. Wat staat er in de volgende AllerHande? Anno nu zijn er nog steeds boeren als Jos en Drika, die met veel liefde en pas sie een boerenbedrijf leiden. Albert Heijn doet met veel van hen zaken. AllerHande ging op pad en bezocht een aantal boeren. Ze vertelden ons over hun vak, hun zorg en bewogenheid. Hun verantwoordelijkheden ten aan- zien van goede producten, die u vindt in de schappen van de winkels. Lees hun visie op verantwoord telen en besef dat er dagelijks mensen in de weer zijn, om met de grootste zorg het beste voor u te be- werkstelligen. Mieke van Laarhoven Hoofdredacteur

Allerhande | 2004 | | pagina 5