Mijn trats »IK pitti6E koek en plant SnfS?M Id Viet voor'jaar gaan we lamgzaawiaaw weer v\aar buiten. Wei zo leuk als dav) de twin of het ba\kov) vol wiooie, dloeiende tuinplantevn staat. A\ber\ He/jvn verkoopt verschillende scwten tuinplawtew die de hele zomer doorfcloeien, zoals geraniums, lobelia's en vlijtige liesjes. Bij goede verzorging vrolijken deze plantjes twin of balkon op tot ver in de herfst. Perkplanten f 1.07, gera niums f 4-99. S ioo gram. Erik Vorenkamp, category manager vlees en kip: 'Iedereen houdt van een lekker stukje kip omdat het mals en smaakvol is. Kip is lekker als onder- deel van de maaltijd of als snack bij de borrel. Al- leen vraagt de bereiding van kip wel veel kostbare tijd. Het vlees moet een tijd in kruiden gemari- neerd zijn voor het lekkerste resultaat. Met het AH Grillconcept zet je binnen vijf mi- nuten een heerlijk stukje kip of var- kensvlees op tafel. Het assortment bestaat uit gegrilde kipsnackballetjes, gegrilde kipdrumsticks, gegrilde kip- kluifjes, gegrilde kipnuggets, gegrilde kippenbout en onze topper: gegrilde spareribs in honing-ketjap. De kip- en varkensproducten zijn verschillend ge- marineerd, dus zit er voor elke smaak wel iets bij. Door de unieke verpakking zijn de gerechten geschikt voor magne tron en oven.' De nieuwe peperkoek van Peijnenburg doet zijn naam eer aan. Een heerlijke melange van specerijen - onder andere zoethout, kaneel en peper - maken deze stevig gekruide koek tot een lek- kernij met pit. Ook Wieger Ketellapper komt met een nieuwe variant ontbijtkoek: Snelle Jelle Ontbijtkoek, de klassieke ver- sie. Erg lekker en nog geen gram vet per voorgesneden reep koek. Voor beide koeken geidt: lekker voor bij ontbijt of lunch, maar ook voor de lekkere trek tussendoor. Peijnenburg Peper koek, pak 375 gram, 1.49, Wieger Ketellapper Snelle Jelle Ont bijtkoek, pak 220 gram, 1.49.

Allerhande | 2004 | | pagina 19