Pizza! Bewust genieten VOOR LEKKERS UIT DE KEUKEN C/3 U V rH Voor de dewuste koffiedrivi- kers heeft Max Havelaar lets nieuws. Max Havelaar koffie- pads voor in Viet Senseo-appa- raaf. In de sroaken arovna en goud. Doos 18 pads, i 1.99. mevr. grimme (73): 'Ik heb rundergehakt gekocht voor bo- lognese-saus. Meestal koop ik rundergehakt. Maar voor ge- haktballen gebruik ik half-om-halfgehakt, want anders wor- den ze te droog. Vaak experimenteer ik met eten. Ik houd er niet van om alles volgens het kookboek te doen, daar word ik kriegel van. Zo had ik ooit eens bedacht dat gehakt met rozijnen en heel veel kaneel vast lekker zou smaken. En dat klopte! Sindsdien maak ik noggeregeld mijn eigen recept waarbij ik het gehakt tot een soort platte worstjes draai." De Parijse Wafels van Juies Destrooper zijn niet zomaar koekjes. De wafels wor- den op ambachtelijke wijze in Belgie ge- maakt van echte roomboter en andere natuurlijke ingredienten. Lekker bij de koffie of thee, maar 00k bij een bolletje ijs. Doos ioo gram, 1.55. De drie nieuwste verse pizza's van Albert Heijn smaken op-en-top Itali- aans. Ze hebben een superdunne, krokante bodem en zijn belegd met verse en authentieke Italiaanse ingre dienten. De pizza antipasti (salami, spinata romana en chorizo) is bij- voorbeeld belegd met salami uit Mi- laan. De pizza Margherita is belegd met mozzarella, zongedroogde toma- ten, pestoboter en verse basilicum. De pizza gegrilde groenten in balsa- micodressing is getopt met gegrilde courgette, aubergine en paprika, die in een saus van originele aceto balsa- mico, olijfolie en kruiden zijn gemarineerd. Prijs: 3.99. Of u nou een lekker stukje vlees wilt braden of een mooie appeltaart wilt bakken, met Diamant komt er zeker iets lekkers op tafel. De nieuwe Diamant Vloeibaar is zuiver, verantwoord, goed te verhitten en spat niet. Daarbij past het in een cholesterolverlagend dieet. Diamant Vast is net zo geschikt voor het bereiden van vlees, maar is daarnaast 00k prima te gebruiken bij het bakken van bij- voorbeeld zoete of hartige taarten. Diamant Vloeibaar, fles 400 ml, 1.59. Diamant Vast, pakje 250 gram, 0.55.

Allerhande | 2004 | | pagina 17