Voordelig naar LIBEL L E Z0MERWEEK Profiteren van aanbiedingen Digitale foto's afdrukken Nog langer profiteren van je AH Mobiel beltegoed! Nieuws over de diensten van Albert Heijn Openingstijden rond feestdagen ChGeldzaken cn Mobiel ClIFotoservice CftStomerij Servic Zin in een lekker dagje uit met vriendinnen? Koop dan nu tickets voor de jaarlijks terugkerende Libelie Zomerweek. Laat u een dag lang inspireren op het gebied van mode, koken, beauty, wonen en vrije tijd. Er worden gezellige workshops en demonstraties ge- houden, interviews afgenomen en optredens verzorgd. Koop uw tickets nu vast bij Albert Heijn aan de servicebalie, dan hoeft u ter plekke niet in de rij te staan. Ze kosten 15,- per stuk of 10,- 500 Air Miles. Caat u met de trein? U ontvangt bij uw ticket voor de Libelie Zomerweek een NS-voordeelbon die recht geeft op 40% korting op uw treinkaartje. De Libelie Zomerweek duurt van 1 t/m 6 juni en wordt gehouden op het Almeerderstrand bij Almere. Kijk voor meer informatie op v vw.ah.nl/ticketser-ice. Hebt u een mooie aanbieding gezien in een van de redame-uitingen van Albert Heijn, maar blijkt bij aankomst in de winkel de voorraad op? Ceen nood. Winkelmedewerkers kunnen u voorzien van de AH Redamecheque. Met deze cheque kunt u binnen een week na uit- gifte van de cheque - als de voorraad is aange- vuld - alsnog profiteren van de aanbieding. Voorwaarde voor het verkrijgen van een dergelijke cheque is echter wel dat het artikel in het assortiment van uw winkel opgenomen is en dat het geen op op-aanbieding betreft. Dus mocht het ooit voorkomen: vraag naar de AH Redamecheque! Zo grijpt u nooit mis! Hebt u een digitale camera? Dan kunt u heel eenvoudig bij Albert Heijn uw digitale foto's laten af drukken op echt fotopapier. Via www.ah.nl/fotoservice kunt u de digitale bestanden uploaden. En enkele dagen later haalt u de foto's afgedrukt en wei op bij de door uzelf gekozen Albert Heijn-winkel. Voor alle digitale foto's geldt: hoe meer foto's u tegelijkertijd laat afdruk ken des te meer korting u ontvangt. Voor honderd foto's van tien centi meter hoog betaalt u bijvoorbeeld maar 0.18 per foto! Reden genoeg om uw foto's via www.ah.nl/fotoservice af te laten drukken! AH Mobiel heeft de geldigheid van het beltegoed verlengd. Het beltegoed is nu zes maanden geldig in plaats van drie. Zo heeft u nog langer plezier van uw gratis beltegoed. Is uw beltegoed onverhoopt toch een keer ver- lopen? Waardeer het dan alsnog binnen drie maanden op en u ontvangt het oude beltegoed automatisch terug. Is Albert Heijn bij u in de buurt nu wel of niet geopend tijdens Hemelvaart? Veel klanten weten het niet precies. Kijk daarom op www.ah.nl. Daar kunt u precies zien wanneer de Albert Heijn-winkel bij u in de buurt geopend is rond Koninginnedag, 5 mei en Hemelvaart. Aangepaste openingstijden worden uiteraard 00k vermeld. Ongemerkt sparen met een spaarrekening bij Albert Heijn. Meer informatie via wyyyY-3h-nl/geldzi'ken of via de AH Celdzaken telefoon (030) 607 43 00. Voordelig prepaid bellen met AH Mobiel. U vindt alle informatie over opwaardeerkaarten, sms, nummerweergave en nog veel meer op www.ah.nl/mobiel. Uw digitale foto's laat u eenvoudig afdrukken op echt fotopapier. Verstuur uw foto's via www.ah.nl/fotoservice en haal de afdrukken op in het filiaal bij u in de buurt. Heel handig, kleding inleveren in de winkel en een paar dagen later hangt uw kleding ge- stoomd en wel weer voor u klaar. Informeer bij AH Klantenservice (0800-0305) welke dichtstbijzijnde winkel AH Stomerijservice heeft. AllerHande 6-2004 113

Allerhande | 2004 | | pagina 117