I Vederlichte benen Stoom AFBLAZEN Ultieme massagedoucbe- Last van zware en gezwollen voeten? Vervnijd dan te veel warwte {bi)voorbee\d zon, sauna) langdurig zitten de benen zittend kruisen strakke brockcn of kousen Om een dip tijdens het sporten te voorkomen, is een sport- drank met de juiste concentra te van glucose, mineralen en vitamines geen overbodige luxe. Aquarius Blue Ice is zo'n gezonde dorstlesser. Door de snelle opname ervan in het lichaam, blijven uw energie en vochthuishouding perfect op peil. Voor urenlange (sport)prestaties... Douchen en masseren tegelijk? Het kan met Nivea Verstevigende Massage Douche met regelbare massagekop. Hiermee kunt u de huid heerlijk masseren tijdens het douchen. De douchemilk is pH-neutraal en bevat het krachtige Ginkgo-extract dat huidveroude- ring tegengaat en voor een betere door- bloeding zorgt. Voor een stevigere, elasti- schere en mooiere huid. Iicge hakken (miet Vioger dan vijf centimeter) lljfSTIJL Een dag in het stof gewerkt en vragen de porien om een diepe reiniging? Houd het gezicht vijf minuten boven een stoombadje, daarna is de bovenste huidlaag zacht en staan de porien open. Mee- eters zijn nu makkelijk uit te duwen en velle- tjes laten zich met een zachte peeling snel verwijderen. Gevoelige huid of last van cou- perose? Gebruik dan liever warme, vochtige kompressen. Een bijen- of wespen- steek kan gemeen prik- ken. Verwijder de angel -aisdie ernoginzit- zo snel mogelijk met een pincet en leg wat ijs of een koude, vochtige doek op de huid. Ga echter meteen naar een arts bij een steek in de mond of keel en ook bij een hevige reactie zoals een abnormale zwelling, duizeiigheid, ademnood of zeer hevige jeuk.

Allerhande | 2004 | | pagina 109