Paaseiland 10 Winkelnieuws Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. 64 Dopeitjes Van scharrelei tot grasei tot EKO-ei, een overzicht van alle eieren bij Albert Heijn. 68 Lekker snel Zes recepten die binnen 20 minuten op tafel staan en waarmee je voor de dag kunt komen. 74 Kokers 8c eters Kok Frans Cerrits kookt voor anesthesioloog Floor Haak. 80 Passie voor koken Jannie Munk, ladychef van het jaar 1994: 'Mijn vak grenst aan de natuurkunde.' 86 Wijnadvies De witte-wijnenmarkt bij Albert Heijn. 96 De oorsprong Alle koeien van melkveehou- der Henk Jan Soede hebben een naam. Een reportage. 106 Stap-voor-stap rollade Rollade is een feestelijk vlees- gerecht dat gewoon met kan mislukken. 112 Een schap vol sap Albert Heijn heeft een ruime keuze aan vruchtensappen. Maar wat is het eigenlijk het verschil tussen houdbaar, gekoeld en versgeperst? 118 Broodstapel Heerlijk na een lange bos- of strandwandeling: een rijkge- vulde sandwich. Vier verras- sende gestapelde broodjes. 126 Shopping Accessoires en keuken- attributen tegen aantrekke- lijke kortingen. 130 Lekker voordelig Voordelige recepten voor minder dan 2.50 p.p. 137 Lijfstijl Nieuws en tips op het gebied van lichaamsverzorging. 141 Lijfstijl special Tips voor een sterk en stralend wit gebit. 143 Vraag 8c Antwoord AH Klantenservice geeft antwoord op uw vragen. 145 Service informatie Alles over de diensten van Albert Heijn. 146 Colofon en volgend nummer Wat staat er in de volgende AllerHande? Dit jaar breng ik het paasweekend door op 'mijn' Schier, het eiland dat me tot rust brengt; waar de stranden lang- gerekt zijn, de duinen aanvoelen als donzen kussens, het bos nog ruikt naar bos en de mensen je spontaan gedag zeggen. Ik heb Schiermonnikoog in alle seizoe- nen ervaren en in het voorjaar is het mijn favoriete 'place to be'. De lente wordt er wakker en ik mag getuige zijn. Niets fijner dan's morgens in het duin- huisje de dag te begroeten met een lekker paasontbijt, met de praktische tips en receptjes uit deze AllerHande. Tuindeuren open en de geluiden horen van de zee, van kwetterende vogels en van Frits en Frats, twee fazanten die, al zolang ik er kom, iedere ochtend langs kuieren. Pasen vieren op het eiland... Op het eiland koken we simpel. Niet omdat het aan comfort ontbreekt, maar omdat we niet meer nodig heb ben. Puur genieten, noemen we dat. Met producten van het seizoen, met het gemak zoais zich dat aandient tijdens een lang weekend weg, met het ontspannen gevoel niets te moeten, alleen maarte 'hoeven'. Pasen proeven op het eiland... lets van dit gevoel wil ik u meegeven in deze paas-AllerHande. Met lichte gerechten, met lenteproducten, met het voorjaar in geuren en kleuren. En terwijl u kiest uit de veeiheid aan lek- kere recepten, pak ik mijn weekendtas in en zet koers naar Schiermonnikoog. Mieke van Laarhoven Hoofdredacteur

Allerhande | 2004 | | pagina 5