In beweging Verder in dit nummer i 10 Winkelnieuws Nieuwe producten en interes- sante wetenswaardigheden. 38 Kippensoep Deze traditionele opkikker maak je stap-voor-stap zelf. Met drie variaties. 44 Wijnadvies AllerHande over vier wijnge- bieden in zonnig Zuid-Afrika. 50 Passie voor koken Jacob-Jan Boerma van restau rant 'De Leest' in Vaassen zoekt naar perfecte eenvoud. 56 Lekker snel Zes recepten die binnen 20 minuten op tafel staan en waarmee je voor de dag kunt komen. 62 Kokers 8c eters Erik van sportcentrum Papendal kookt voor Vitesse- voetballer Kaile Sonne. 68 Koken met de grillpan Recepten met de topaan- bieding van deze maand. 72 Shopping Accessoires en keuken- attributen met aantrekkelijke korting. 76 De oorsprong van... De diepvriesspinazie van Albert Heijn: vers van het Brabantse land en meteen ingevroren. 86 Kijk 8c vergelijk Het assortiment luchtige Japanse rijstzoutjes op een rij. 98 Aardappelgratin Stap-voor-stap een verbazing- wekkend eenvoudig bijgerecht. 104 Lekker voordelig Voordelige recepten voor minder dan 2.50 p.p. ill Lijfstijl Nieuws en tips op het gebied van lichaamsverzorging. 115 Lijfstijl specials Nieuws en tips op het gebied van wondverzorging en een blik op het sportdranken- assortiment van Albert Heijn. 119 Vraag 8c Antwoord AH Klantenservice geeft antwoord op uw vragen. 121 Service informatie Alles over de diensten van Albert Heijn. 122 Colofon en volgend nummer Wat staat er in de volgende AllerHande? Als kleine meid zat ik op ballet. Mijn eerste voorstelling was een ramp. Af- stammend van de generatie onderbroek- met-elastiek, knapte mijn elastische bandje bij opkomst en veroorzaakte meteen een grandioze afgang. Van frivoie pasjes was geen sprake meer. We vervolgden met gymnastiek. Maar de bok, de touwen en de balk waren aan mij niet besteed. Bij het bokspringen, sprong ik altijd net te laag, ik kwam al touwklimmend in een vreseiijke kluwen terecht en balkte ja, als een ezeltje... Tennissen, 00k zo iets. De kantine van het sportpark bleek later een grote aan- trekkingskracht op me te hebben. Lek- kere wijntjes schonken ze er, en ik vond altijd wel iemand om eindeloos mee te beppen. Tegen de tijd dat ik een partijtje mocht spelen, was ik met andere dingen bezig die ik veel interessanter vond... Nee, en dan callanetics. Pasjes maken op muziek. ledereen rechts, ik links. Tot ik van de weeromstuit naast het podium sprong en een meter lager terechtkwam. Verdiende 00k de schoonheidsprijs niet. Tegenwoordig zwem ik. En ik moet zeggen, dat gaat me redelijk af. Het belooft dus toch nog goed te komen. Sporten is natuurlijk niet de enige manier om het lijf gezond te houden. Mijn moe- der zei altijd: alles met mate. Coed eten, maar niet te vet, glaasje drinken, maar niet te veel, lekker leven maar op tijd naar bed. Deze AllerHande staat in het teken van lekker gezond. Met doordachte recepten die aan alle voedingswaarden voldoen, met tips voor een gezonde manier van leven. Doe er uw 'voordeel' mee. Ik ga nu zwemmen! Mieke van Laarhoven Hoofdredacteur

Allerhande | 2004 | | pagina 5