DRANKJES ENERGIE START! s: E special Verfrissende Bekende spor+dorstlesser Klaar? Sne? drankjp 3 De lente staat voor de deur. Het jaargetijde waarin ieder- een weer gaat sporten om zo deze zomer weer lekker in het vel te zitten. Wie sport, moet veel drinken om niet aileen vocht, maar ook ener- gie aan te vullen. Sport- drankjes zijn daarvoor heel geschikt. Ze zijn er in alle soorten en smaken. Wie sport, wordi wieest- al moe door gebrek aan e/iergie en krijgt dorst door een verlies aan voolnt en noineralen. Met Extran Energy (Orange) worden koolUydraten en dus energie aangevuld, terwijl dorstlesser Extran Refresh (Citrus of Orange) de vookit- dalans snel loerstelt en mineralen aanvult. Om lang prestaties te kunnen leveren... 0 v 0 0 1/jfSTIJL Zeg nooit zomaar dorstlesser tegen Catorade, want deze succesvolle Amerikaanse sportdrank bestaat al sinds 1965 en wordt nog steeds getest en verbeterd. Zorgt voor een uitge- balanceerde vochthuishouding en extra energie. Verkrijgbaar in de smaken Orange en Lemon en sinds kort ook in de Cool Blue-variant: met een frisse frambozensmaak en in een stoere, blauwe kleur. Het geheim van sportdrank Aquarius (Lemon, Orange en Grapefruit in drinkfles met bidondop) zit'm in de juiste concentratie van glucose, mine- ralen en vitamines, die ervoor zorgt dat een dip tijdens het sporten uitblijft. Dat helpt om langer door te gaan op hetzelfde niveau. En niet alleen bij het sporten, maar ook op kantoor of thuis zorgt Aquarius voor een opkikker. Een dorstlesser die vocht, vitamines en mineralen aanvult zonder extra calorieen te leveren is Aquana. Net zo licht als water, maar wel een stuk efficienter om energiek en alert te blijven bij activiteiten zoals sporten, wandelen en fietsen. De kleur van de urine verraadt hoe het ge- steld is met de vocht huishouding: hoe lichter, hoe beter. Drink ook voor het sporten. Goed voor hart- en bloedvaten en houdt de lichaams- V/ temperatuur op peil. Een sportdrank bevat koolhydraten en mineralen die voor energie en een opti- male vochtbalans zorgen. Isostar Fast Hydration is een sportdrank die razendsnel vocht en energie aanvult. Om extra energiereserves op te bouwen of snel te herstel- len na het sporten, zijn er de Isostar High Energy Bars met complexe koolhydraten en vitamines. Handig om er altijd een in de sporttas te hebben dus.

Allerhande | 2004 | | pagina 115