P Bereken uw voordeel ♦5 SERVICE Wat is het voordeel van AH Mobiel? Hoe kan ik overstappen naar AH Mobiel? Prepaid f *1 W: Voor wie is AH Mobiel interessant? LEN snel! Het voordeel van AH Mobiel is dat het de vrijheid van prepaid combineert met lagere tarieven per minuut. Want bij AH Mobiel krijgt u altijd gratis belte- goed. Dat kan oplopen tot 10 - extra op een opwaardeerkaart van 30 - Het beltegoed blijft drie maanden geldig. Als uw beltegoed toch een keer verloopt dan heeft u nog zes maanden om uw bevroren beltegoed weer terug te krijgen door een keer op te waarderen. STAP Controleer of uw telefoon ge- schikt is voor AH Mobiel. Alle telefoons die na december 1999 zijn geproduceerd zijn dat in ieder geval. Twijfelt u of uw telefoon geschikt is? Kijk dan op www.ah.nl/mobiel of bel 0900 24 66 243 0.20 ct/min). STAP 2 Heeft uw telefoon een sim-lock? De meeste telefoons hebben sim-lock. Een sim-lock zorgt ervoor dat uw tele foon niet op een ander netwerk kan bel- len. Als u uw telefoon al langer dan een jaar hebt, dan kunt u de sim-lock gratis laten verwijderen. Als uw toestel nog geen jaar oud is dan zijn er kosten aan verbonden. Informeer naar de kosten bij uw huidige provider, i iP 3 Koop het AH Mobiel sim-pakket. Hierin zit een AH Mobiel sim-kaart. Doe deze sim-kaart in uw telefoon en profi teer vanaf dat moment van het meeste gratis beltegoed! Belt u nu per maand voor: Dan krijgt u per jaar Dat is gelijk aan bij AH Mobiel: 3.60 gratis 15 gratis 40 gratis 60 gratis 80 gratis 1 maand gratis bellen 3 maanden gratis bellen 4 maanden gratis bellen 4 maanden gratis bellen 4 maanden gratis bellen SIM-pakket E —trauma Altijd pRATIS EXTRA beltegoed 01 Mobiel Bij deze tabel is ervan uitgegaan dat u nu prepaid belt. Kijk voor een vergelijking van de tarieven bij een abonnement op www.bellen.com. AH Mobiel is de voorde- ligste keuze voor prepaid bellers die voor meer dan 3 - per maand bellen. Voor mensen die een abonnement hebben en minder dan 20.- per maand betalen is AH Mobiel 00k vaak voordeliger. Met behulp van onderstaande tabel kunt u nu zelf nagaan wat uw voordeel uitein- delijk per jaar is.

Allerhande | 2004 | | pagina 127