Lentei Buffel Lekker lijnen ,fast Pitloze druiven (Zuid-Afrika) Sperziebonen (Senegal) Pruimen Eetrijpe mango Hass avocado Papaja Jj Courgette K v spitskooi mMmMm MOZZARELLA M0ZZAKELUMM2A1A _CAjS'iV\ Lijnen wordt makkelijker met de nieuwe Slim-Fast-maal- tijdrepen. De repen bevatten alle voedingstoffen die ook in een complete maaltijd zitten, en zorgen ervoor dat er tussen de maaltijden door geen hongergevoel ontstaat. Verkrijgbaar in drie varianten: chocolade crisp, yoghurt muesli en rode vruchten. Reep, 60 gram, 1.69 Mevrouw S. Ouarre (82): 'Ik koop altijd rijst die je in een zakje moet koken. Heel handig, want dan worden je pannen niet zo vies. Omdat ik alleen ben, heb ik geen zin om hele maaltijden voor mezelf te koken, dus probeer ik allerlei voor- bewerkte producten uit. laatst heb ik een diep- vriesmaaltijdje met vis bij de rijst gedaan. Dat was erg lekker. Zo pro- beer je maar wat. Minimaal een keer in de week eet ik rijst, want ik ben er gek op. Vooral Chinees eten. Ais mijn kinderen me mee uit eten nemen gaan we altijd naar de Chinees.' Het is weer voorjaar. De tijd van nieuw leven en de eerste bloemen in bloei. Bij Albert Heijn zijn prachtige boeketten verkrijgbaar die samengesteld zijn uit verschillende soorten voorjaars- bloemen. Bijvoor- beeld een vrolijk boeket van tulpen, anemonen, ranonkels en bloesemtakjes. Vanaf 5.99 per boeket 3 De mozzarella van Mauri wordt op authentieke wijze bereid van verse buffelmelk. En dat proef je meteen: deze mozzarella smaakt zoals mozzarella hoort te smaken. Lekker ge- smolten op pizza of pasta of 'naturel' met tomaat, basilicum en versgemalen peper. Verkrijgbaar op de bedieningsafdeling. Zakje, 125 gram, 1.98

Allerhande | 2004 | | pagina 11