Koken met Natrena Chef ...uit het gratis receptenboek! Gratis receptenboek bij aankoop twee Natrena producten Wokschotel van biefstukreepjes met groente (Advertentie) 'Lekker in balans' bevat 100 pagina's met heerlijke recepten. Alle recepten worden bereid zonder suiker en dus ook zonder de calorieen van suiker! Vul de bestelbon in en stuur deze samen met twee streepjescodes van willekeurige Natrena producten op naar: Natrena, postbus 40066,6203 DH Maastricht. Voomaam Achternaam: Straat: Huisnummer: Toev.: Postcode: Woonplaats: Actievoorwaarden: U kunt de bestelbon samen met de Natrena streepjescodes insturen t/m 27 februari 2004. De actie loopt zolang de voorraad strekt. Op=op. Hoofdgerecht voor 4 personen. Bereidingstijd 15 minuten. 309 kCal per persoon. BEREIDING: Meng de citroensap met sojasaus, 1 el olie, geperste knoflook en Natrena Chef. Marineer hierin de biefstukreepjes 10 minuten. Kook ondertussen de rijst. Verhit 1 el olie in de wok en bak de biefstukreepjes al omscheppend 4 minuten. Schep ze uit de pan en houd ze even apart. Voeg de rest van de olie toe en roerbak de groenten 3 minuten. Schep de biefstukreepjes erdoor en maak het gerecht op smaak af met peper en zout. Serveer de rijst apart. VARIATIETIPS: Vervang de citroensap door wijn- azijn. Neem in plaats van biefstuk ongepaneerde varkensschnitzel. Vervang de roerbakgroente door mats, paksoi, sperziebonen en bleekselderij. Neem Lassie Basmati rijst, rijst met een voile geur en smaak.

Allerhande | 2004 | | pagina 80